WildBrain کیک توت فرنگی را به نمایشگاه مجوز می آورد • کتاب اسباب بازی

ما قبلاً به برنامه‌های WildBrain برای آوردن Teletubbies به نمایشگاه مجوز در ماه ژوئن اشاره کرده‌ایم، اما این تمام چیزی نیست که شرکت نمایندگی خواهد کرد. برند Strawberry Shortcake که با زمان آزمایش شده است نیز در کانون توجه قرار خواهد گرفت.

WildBrain که به‌خاطر محتوای سرگرمی کودکانش شناخته می‌شود، دامنه کیک توت فرنگی را بیشتر گسترش داده است. فصل 3 سریال انیمیشن اصلی این شرکت بری در شهر بزرگ قرار است در 15 ژوئیه در کانال رسمی یوتیوب منتشر شود. در انتظار فصل بعدی سریال محبوب، WildBrain همچنان به همکاری با این برند ادامه می دهد.

الیزابت لیتن میلر، نایب رئیس، استراتژی حق رای دادن در WildBrain می گوید: “ما امسال شاهد رشد باورنکردنی در طرفداران کیک توت فرنگی بودیم، با این شخصیت نمادین که همچنان قلب مخاطبان پیر و جوان را در سراسر جهان تسخیر می کند.” همانطور که ما از رویکرد 360 درجه WildBrain برای ایجاد برند در تولید محتوا، جذب مخاطب و صدور مجوز جهانی استفاده می کنیم، محبوبیت فزاینده World of Strawberry Shortcake نه تنها معاملات محتوای جدید، بلکه موج جدیدی از فرصت های صدور مجوز و خلاقانه را ایجاد کرده است. فعال سازی ها.”

Strawberry Shortcake نشانه های شرکای جدیدی مانند Hunniedeux برای پالت های آرایش الهام گرفته از شخصیت، Little Bird Bamboo برای ست های همسان پوشاک بزرگسالان و کودکان نوپا، Goose Creek Candles برای شمع های معطر توت فرنگی و Hot Topic برای مجموعه کامل خرده فروشی دیده است. این معاملات جدید به دنبال عرضه اخیر کیف‌های معطر از Loungefly و همچنین مجموعه‌ای از پوشاک و موارد دیگر از Dolls Kill است.

بخوان:  Retro Collection The Phantom Menace 6-Pack Revealed!

این معاملات جدید فقط شروعی برای این برند است. همچنین تعدادی شرکای توزیع جدید برای بری در شهر بزرگ سری ها و همچنین فعال سازی های جدید در مکان های خرده فروشی ایالات متحده.

Licensing Expo 2023 از 13 تا 15 ژوئن در مرکز کنوانسیون Mandalay Bay در لاس وگاس، نوادا برگزار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های مشارکت با برند Strawberry Shortcake، از غرفه WildBrain CPLG No. F214 دیدن کنید.

کتاب اسباب بازی و نشر خواهر پاپ اینسایدر همچنین در نمایشگاه مجوز ماه آینده حضور خواهد داشت. از غرفه شماره N249 بیایید تا با تیم ملاقات کنید و مجوز مجوز و سرگرمی 2023 را دریافت کنید کتاب اسباب بازی و شماره بهار ما از پاپ اینسایدر.

برای ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه مجوز 2023 به صورت رایگان، به www.licensingexpo.com مراجعه کنید.

منبع: http://toybook.com/strawberry-shortcake-licensing-expo-2023/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا