WildBrain مجوزهای جدید، مشارکت برای Teletubbies را تضمین می کند • کتاب اسباب بازی

Teletubbies شروع خود را به عنوان یک سریال بریتانیایی زنده برای کودکان آغاز کرد که اولین بار در سال 1997 منتشر شد. این برند از آن زمان تاکنون با محصولات، نمایش های جدید و موارد دیگر با چهار شخصیت رنگارنگ دوام آورده است. WildBrain که به خاطر محتوای کودکانه‌اش شناخته می‌شود، با تأمین تعدادی پیشنهاد جدید برای فرنچایز Teletubbies خود، به این روند ادامه می‌دهد.

در شراکت‌های صدور مجوز جدید، قراردادی با سوژه‌های وفادار برای چهره‌های کلکسیونی، با ONCH برای مجموعه جواهرات و لوازم جانبی، و با نقش اصلی برای مجموعه‌ای از لباس‌ها و لوازم جانبی گنجانده شده است.

برند Teletubbies در حال عرضه تعدادی پوشاک است. | منبع: WildBrain

معاملات پوشاک شامل یکی با Dumbgood برای مجموعه لباس‌های خیابانی و لوازم جانبی است که در ژوئن عرضه می‌شود، مجموعه‌ای از پوشاک از Brand Alliance اواخر امسال در بریتانیا و لوازم جانبی با Concept One.

Teletubbies همچنین دو نسخه اخیر از محتوای سری جدید را با انیمیشن CG منتشر کرده است Teletubbies Let’s Go! اولین بار در کانال YouTube Teletubbies در سال گذشته و لایو اکشن جدید Teletubbies سریالی که در دسامبر 2022 به نتفلیکس راه پیدا می کند. هر دو نمایش بین المللی نیز منتشر خواهند شد.

WildBrain CPLG، مانند بسیاری دیگر از شرکت‌های بزرگ صنعت، در حال برنامه‌ریزی برای ارائه فرصت‌هایی با نام تجاری Teletubbies در نمایشگاه مجوز آینده در ماه ژوئن است. از غرفه WildBrand CPLG در F214 دیدن کنید.

کتاب اسباب بازی و نشریه خواهر ما، پاپ اینسایدر، همچنین در نمایشگاه مجوز ماه آینده حضور خواهد داشت. برای ملاقات با تیم و دریافت مجوز و سرگرمی 2023 از غرفه شماره N249 بازدید کنید کتاب اسباب بازی و شماره بهار ما از پاپ اینسایدر.

برای ثبت نام رایگان برای شرکت در نمایشگاه مجوز، به وب سایت رسمی به آدرس www.licensingexpo.com مراجعه کنید.

بخوان:  The Wiggles Team Up with Baby Shark and Pinkfong for New Music Videos

منبع: http://toybook.com/wildbrain-teletubbies-2023/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3362

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا