WHP با El Puerto de Liverpool شریک می شود تا Toys ‘R’ Us را به مکزیک بیاورد • کتاب اسباب بازی

فروشگاه های Toys ‘R’ Us در مکزیک راه اندازی می شوند. تصویر رندر یک فروشگاه پرچمدار ایالات متحده است. |منبع: WHP Global

WHP Gobal، شرکت مادر Toys “R” Us، با El Puerto de Liverpool برای راه اندازی Toys “R” Us در مکزیک همکاری می کند. این همکاری منجر به ایجاد فروشگاه های شاخص در سراسر مکزیک و همچنین یک پلت فرم تجارت الکترونیک قوی خواهد شد. انتظار می‌رود فروشگاه‌ها طیف وسیعی از اسباب‌بازی‌ها و بازی‌های برندهای برتر از جمله برندهای خصوصی انحصاری Toys “R” Us را ارائه دهند.

Toys “R” Us از زمان خرید آن توسط WHP Global در سال 2021 رشد قابل توجهی را گزارش کرده است. عرضه ملی Toys “R” Us در فروشگاه های Macy در ایالات متحده در پاییز گذشته و عرضه های اخیر در هند، بریتانیا و استرالیا به این برند کمک کرد. گسترش

چارلز جانسون می‌گوید: «در El Puerto de Liverpool، ما همیشه به دنبال ارائه بهترین مارک‌ها و محصولات به خانواده‌های مکزیکی هستیم و مطمئن هستیم که این همکاری جدید از طریق فضاهای جدید و بهترین و جدیدترین گزینه‌های اسباب‌بازی برای آنها ارزش خواهد داشت». ، مدیر کل بین المللی لیورپول و بوتیک ها در El Puerto de Liverpool. Toys ‘R’ Us یک برند محبوب در سراسر جهان است و ما مطمئن هستیم که به سرعت به محبوبیت خانواده های مکزیکی نیز تبدیل خواهد شد.

جیمی اویتدنهوون، معاون اجرایی Toys “R” Us در WHP Global، می‌افزاید: “Toys “R” Us مرجع اسباب‌بازی‌ها و بازی برای نسل‌های مختلف کودکان و خانواده‌ها در سراسر جهان بوده است، و گسترش آن به مکزیک نشان‌دهنده یک رویداد هیجان‌انگیز است. فصل جدیدی در تاریخ آن Toys ‘R’ Us با تعهد به ارائه بهترین انتخاب از اسباب‌بازی‌ها، همراه با یک تجربه خرید سرگرم‌کننده و جذاب، آماده است تا سال‌های آینده به مقصد اسباب‌بازی خانواده‌های مکزیکی تبدیل شود.

بخوان:  G.I. Joe Classified HasLab H.I.S.S. Tank Review

فروشگاه های شاخص و پلت فرم تجارت الکترونیکی این برند قرار است در فصل تعطیلات امسال افتتاح شوند.

منبع: http://toybook.com/whp-el-puerto-de-liverpool-toys-r-us-mexico/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا