Toys for Tots شادی تعطیلات را برای کودکان در تمام طول سال به ارمغان می آورد • کتاب اسباب بازی

منبع: Toys for Tots

به افتخار ماه ملی مراقبت از پرورش‌دهندگان، برنامه اسباب‌بازی‌های دریایی برای بچه‌ها تلاش‌های خود را فراتر از فصل تعطیلات برای تحویل اسباب‌بازی به کودکانی که در پرورشگاه زندگی می‌کنند، گسترش می‌دهد. ابتکار این برنامه، قهرمانان برای کسانی که در سرپرستی هستند، اسباب بازی ها، کتاب ها و هدایای دیگر را از طریق سازمان های محلی در سرتاسر کشور برای کودکان تحت سرپرستی توزیع می کند.

بیش از 3000 کودک در مناطق زیر هدایایی دریافت خواهند کرد: پارک بوئنا، کالیفرنیا. کوئینسی، ایلینوی؛ کوه لورل، نیوجرسی؛ و توسان، آریزونا.

ژنرال جیم لاستر، مدیر عامل بنیاد اسباب بازی های دریایی برای بچه ها، می گوید: «این کودکان تنها با یک کیسه پلاستیکی کوچک از وسایل خود خانه های خود را ترک می کنند. اسباب‌بازی‌های دریایی برای بچه‌های کودک می‌خواهد نه تنها چیزهای ملموسی را در اختیار بچه‌های پرورش‌دهنده قرار دهد که در حین حرکت با خود ببرند، بلکه ابزارهایی را نیز برای فردایی روشن‌تر امیدوار کنند.

Toys for Tots در سال گذشته بیش از 447000 کودک را در سیستم مراقبت از خانواده حمایت کرد. برای اطلاعات بیشتر به سایت toysfortots.org مراجعه کنید.

منبع: http://toybook.com/toys-for-tots-foster-care/

بخوان:  The Smartest STEAM Toys on Good Day Alabama
وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا