Toikido داریل لای را به عنوان مدیر عامل قاره آمریکا منصوب کرد و یک بخش ایالات متحده ایجاد کرد. • کتاب اسباب بازی

لوگوی Toikido | منبع: Toikido

Darryl Lai کهنه کار صنعت قرار است ردای مدیر عامل قاره آمریکا در Toikido را بر عهده بگیرد. این شرکت سرگرمی مستقر در لندن، Toikido USA را در تلاش برای تقویت برند Toikido و تلاش‌های تجاری برای مخاطبان در سراسر جهان تأسیس می‌کند. در این سمت، لای به مدیر ارشد بازرگانی تویکیدو، ویل اوچوا گزارش می دهد.

اوچوآ می‌گوید: «داریل تجربه زیادی را به ارمغان می‌آورد، زیرا سال‌ها پیشتاز عرضه اسباب‌بازی‌های YuMe در بازار بوده است. او همچنین حضور مستقیم و حیاتی را برای ما در آمریکای شمالی فراهم می‌کند، زیرا ما از Retail Monster و PMI برای راه‌اندازی IP Piñata Smashlings خود پشتیبانی می‌کنیم و زمینه را برای راه‌اندازی چندین IP جدید Toikido که به زودی اعلام می‌شود، فراهم می‌کنیم.»

پروفایل لای در وب سایت رسمی تویکیدو | منبع: Toikido

لای قبلاً به عنوان معاون ارشد Maxx Marketing (آمریکا)، توسعه جهانی و تولید خرده‌فروشی برای اسباب‌بازی‌ها و وسایل کلکسیونی را رهبری می‌کرد و با شرکای خود از جمله شرکت والت دیزنی، نتفلیکس، مارول، پارامونت و غیره همکاری می‌کرد.

با این انتصاب جدید در سطح ارشد جهانی – و تعداد بیشتری که شرکت قصد دارد در آینده نزدیک استخدام کند – به نظر می رسد Toikido برنامه صدور مجوز خود را در ماه جولای راه اندازی کند. این شرکت چندین مجوز و مشارکت بازاریابی را در تلاش برای تقویت حضور خود در بازارهای کلیدی تضمین کرده است.

در پاییز امسال، Toikido قرار است یک خط اسباب بازی جدید با الهام از اولین IP داخلی این شرکت ارائه دهد. پینیاتا اسمشلینگ. با همکاری استودیوی انیمیشن Nelvana، بازی آینده Roblox (که قرار است در ماه ژوئن عرضه شود) همچنین یک انیمیشن اقتباسی برای کودکان دریافت خواهد کرد.

بخوان:  پیش‌سفارش Mando Mania Week 8 TVC And TBS Reveals

منبع: http://toybook.com/toikido-darryl-lai-managing-director-for-the-americas-u-s-a/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا