Thunderbird Entertainment بخش عملیات محصولات مصرفی را در Licensing Expo 2023 معرفی می کند • The Toy Book

پیش از نمایشگاه مجوز امسال، Thunderbird Entertainment عملیات محصولات مصرفی خود را رسمی کرده است و آماده است تا تمام مارک های جدید را به شرکت کنندگان معرفی کند. این بخش جدید که برندهای تاندربرد نام دارد، توسط ریچارد گلداسمیت، رئیس شرکت تولید، توزیع و حقوق بشر در بخش توزیع جهانی و محصولات مصرفی رهبری خواهد شد.

«برای محتوایی که تولید می‌کنیم و آگاهی از برند قابل توجهی ایجاد می‌کند، ما فرصتی منحصربه‌فرد داریم تا محصولاتی مانند اسباب‌بازی‌ها و پوشاک و محتوای جدید مانند کتاب، بازی‌های ویدیویی، سرگرمی‌های زنده و موسیقی ضبط شده را برای طرفداران خود به بازار عرضه کنیم. گلداسمیت می گوید. “با نگاهی به خط لوله خود در چند سال آینده، ما در مورد فرصت های این رشد عمودی کلیدی برای شرکت خود بسیار هیجان زده هستیم.”

برندهای Thunderbird نماینده محصولات و تجربیات و حقوق مجوز خدمات سری اصلی Thunderbird خواهد بود. این شامل مجموعه‌های زیر مجموعه کارتون‌های اتمی، رسانه بزرگ اقیانوس آرام، اسکریپت تاندربرد و ویژگی‌های شخص ثالث تحت مدیریت تاندربرد می‌شود.

شرکت Thunderbird Brands که برای اولین بار در Licensing Expo 2023 شروع به کار کرد، قصد دارد چهار ویژگی کلیدی را به شرکای بالقوه در خرده فروشی، تبلیغات و تولید معرفی کند. این ویژگی ها عبارتند از Mermicorno: Starfall (مجموعه انیمیشن)، Mittens & Pants (مجموعه انیمیشن)، The Last Kids on Earth (کتاب/سریال انیمیشن)، و بزرگراه از طریق جهنم (سریال بدون فیلمنامه).

Mermicorno: سقوط ستارگان اطلاعیه | منبع: Thunderbird Entertainment/Twitter

کتاب اسباب بازی و نشر خواهر The Pop Insider نیز ماه آینده در Licensing Expo حضور خواهند داشت. از غرفه شماره N249 بیایید تا با تیم ملاقات کنید و یک نسخه مجوز و سرگرمی سال 2023 از The Toy Book و شماره بهاری ما The Pop Insider را بگیرید.

بخوان:  In Memoriam: Joan Packard Luks, Former WiT President

برای ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه مجوز 2023 به صورت رایگان، به www.licensingexpo.com مراجعه کنید.

منبع: http://toybook.com/thunderbird-entertainment-introduces-consumer-products-operations-division-at-licensing-expo-2023/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا