The Loyal Subjects با WildBrain برای کیک توت فرنگی تیم می شود • کتاب اسباب بازی

ماه گذشته، WildBrain اعلام کرد که در Licensing Expo، از جمله همکاری با Hot Topic، Loungefly، Dolls Kill و غیره، کیک توت فرنگی را به نمایش گذاشته است. اکنون، The Loyal Subjects Toy در حال پیوستن به این مجموعه است.

مجموعه کیک توت فرنگی Loyal Subjects شامل عروسک ها، مجموعه های بازی، کلکسیون ها و غیره است. عروسک Strawberry Shortcake Fashion دارای قد 5.5 اینچی است و دارای لوازم جانبی شگفت انگیز، موهای معطر و 29 نقطه اتصال است. بعداً مافین بلوبری، مرنگ لیمو، تارت تمشک، شکوفه پرتقال و غیره به این عروسک ملحق خواهند شد. بچه ها همچنین می توانند شخصیت های مورد علاقه خود را به عنوان کلکسیون های 3 اینچی و اسباب بازی های سورپرایز کلکسیونی 1.5 اینچی دریافت کنند.

برخی دیگر از نکات برجسته در این مجموعه عبارتند از: عروسک توت فرنگی شیرینی پزی که در دو نسخه عرضه می شود (یکی به طور انحصاری در یک خرده فروش تخصصی که اعلام می شود در دسترس خواهد بود). مجموعه بازی Berry Bakeshoppe که با عروسک های مد سازگار است. و مجموعه بازی Carry and Go Strawberry که نوستالژی را در حال حرکت به همراه دارد.

جاناتان کتی، مدیر عامل و بنیانگذار The Loyal Subjects، می‌گوید: «در سال گذشته در همه جا تی‌شرت‌های کیک توت فرنگی را دیده‌ام. «(زمانی که) من در ماریگنی، نیواورلئان بودم، باریستای 20 ساله یک تاپ کیک توت فرنگی بر تن داشت. من عکس یکی از دوستانم را در اینستاگرام با لباس های تمرینی با تم کیک توت فرنگی در باشگاه دیدم، یک سرور 20 ساله در یک کانون لس آنجلس شروع به صحبت در مورد عشقش به کیک توت فرنگی (عروسک ها)، 6 ساله من کرد. خواهرزاده‌ی قدیمی می‌پرسد آیا من عروسک‌های کیک توت فرنگی درست می‌کنم؟ زمان بندی عالی است، نه فقط به این دلیل که نوستالژی بسیار داغ است، این برند در دنیای امروزی که مردم چیزی سالم، فراگیر، (و) “احساس خوب” با پیام غیرقابل انکار مهربانی می خواهند، بسیار مرتبط است.”

بخوان:  مجموعه انبارهای John Deere Buildables بسیار هیجان انگیز است

مجموعه Strawberry Shortcake از 3.99 تا 29.99 دلار متغیر است و در خرده‌فروشی‌های منتخب و آمازون در طول فصل تعطیلات با عرضه گسترده‌تر در سال آینده عرضه خواهد شد.

منبع: http://toybook.com/the-loyal-subjects-strawberry-shortcake-lineup-launch/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3361

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا