Stringamajig برای گره‌های سرگرمی حدس زدن، بازی‌های ترسیمی و نقاشی را ترکیب می‌کند

Fireside Games در حال ارتقای سطح بازی‌های حدس‌زنی است.

Stringamajig یک بازی حدس است که در آن بازیکنان باید کلمات خود را بکشند یا عمل کنند تا بازیکنان دیگر حدس بزنند. نکته مهم این است که آنها باید از یک حلقه رشته برای این کار استفاده کنند. Stringamajig که برای نوجوانان و بزرگسالان طراحی شده است، یک دقیقه به بازیکنان فرصت می‌دهد تا هرچه بیشتر آثار رشته‌ای را ایجاد کنند و حدس بزنند.

Stringamajig ترکیبی از حرکات و بازی‌های طراحی برای لذت حدس زدن نهایی! | منبع: Fireside Games

برخی از کلمات موجود در بازی عبارتند از: “لاک پشت”، “اوکلاهاما”، “برج ایفل” و غیره. در حالی که بازیکنان می‌توانند با کشیدن یک طرح کلی با استفاده از رشته، کلماتی را ایجاد کنند، نوجوانان نیز می‌توانند کلمات خود را مانند یک بازی کلاهبرداری اجرا کنند. به عنوان مثال، آنها می توانند از رشته مانند یک فرمان استفاده کنند تا دوستانشان کلمه “ماشین” را حدس بزنند.

همچنین کلمات چالشی وجود دارد که جذابیت بیشتری برای آنها دارد. برخی از کلمات به بازیکنان نیاز دارند که برای ایجاد کلمه با هم متحد شوند، کلمه را در هوا بکشند، با چشمان بسته نقاشی کنند یا از کلمات ممنوع اجتناب کنند!

Stringamajig با قیمت 19.95 دلار در firesidegames.com و آمازون در دسترس است. ما شما را همراهی نمی کنیم: این بازی واقعاً برای نوجوانان و بزرگسالان عالی است!

بخوان:  Fun and Educational Toys on Cheddar

منبع: https://thetoyinsider.com/fireside-games-stringamajig-launch/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3360

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا