Squishmallows رسماً به یک وعده غذایی شاد در نزدیکی شما می آیند

Squishmallows، شخصیت‌های مجلل و دوست‌داشتنی و کلکسیونی Jazwares، قرار است اولین بازی Happy Meal خود را در مک‌دونالد در سراسر کشور انجام دهند.

24 مینی اسکوئیشمالو شامل طرح های انحصاری و فصلی برای جمع آوری بچه ها وجود خواهد داشت. مکان مشارکت‌کننده مک‌دونالد، هر کدام 10 تا 12 نفر از اسکوئیشمالوها را خواهند داشت. هر کدو تنبلی Happy Meal دارای طرح های سرگرم کننده ای است که شخصیت آنها را نشان می دهد! برخی از نکات برجسته این مجموعه عبارتند از: کوسه ای که جلیقه جین فرسوده و باندانای مشکی پوشیده است، گربه ای که عینک آفتابی آبی و سبز به همراه بسته فانی همسان به چشم دارد، جوجه تیغی با هدفون هایی با طرح های حماسی آتش، و موارد دیگر.

Happy Meals در جعبه‌هایی با مضمون Squishmallows با یک جعبه تطبیق شایان ستایش درون آن که با Squishmallow مطابقت دارد عرضه می‌شود! 14 مینی Squishmallows همچنین دارای یک لیست پخش انحصاری ایجاد شده توسط Universal Music Group است که شخصیت این اسباب بازی مخمل خواب دار را در بر می گیرد. برای دسترسی به لیست‌های پخش، بچه‌ها باید کد QR روی بسته‌بندی Squishmallows یا جعبه Happy Meal را اسکن کنند.

چه بچه‌ها مک ناگت بخورند یا چیزبرگر، مطمئناً اسکوئیشمالو را که تابستان امسال در غذاهای شادشان می‌آیند، دوست خواهند داشت.

بخوان:  Stringamajig برای گره‌های سرگرمی حدس زدن، بازی‌های ترسیمی و نقاشی را ترکیب می‌کند

منبع: https://thetoyinsider.com/squishmallows-happy-meals-launch/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا