Squishmallows دیجیتال را در این بازی موبایل جدید جمع آوری کنید

اکنون بچه ها می توانند مجموعه Squishmallow خود را به صورت آنلاین و IRL گسترش دهند.

Jazwares و East Side Games Group در حال کار با یکدیگر هستند تا یک بازی موبایلی با الهام از حس جذاب ایجاد کنند. برند Squishmallows در سال 2017 شروع به کار کرد و از آن زمان تاکنون بیش از 200 میلیون کاراکتر مجلل در سراسر جهان فروخته است.

هر کلکسیون Squishmallows دارای شخصیت خاص خود، طراحی منحصر به فرد و حسی فوق العاده نرم است. شخصیت‌ها از طرح‌های اصلی گرفته تا چهره‌های آشنا مانند Pikachu و Snorlax از Pokémon متفاوت هستند. لوازم جانبی برای همبازی های مخمل خواب دار دوست داشتنی نیز به طور فزاینده ای محبوب شده اند، از جمله کیت های مد با نخ بزرگ که بچه ها می توانند از آن برای ساختن لوازم جانبی نخ نرم برای اسباب بازی های مخمل خواب دار استفاده کنند، مانند هدبند، کیف های کراس بادی یا هودی.

با بیش از 2000 کاراکتر Squishmallow که در حال حاضر برای خرید در دسترس است، طرفداران اکنون فرصتی خواهند داشت تا شخصیت های مخمل خواب دار را به صورت آنلاین نیز جمع آوری کنند. بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که علاوه بر علاقه مندی های طرفداران، شخصیت های جدیدی را در بازی موبایل ببینند و برای تبدیل شدن به کلکسیونر نهایی رقابت کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی موبایل آینده همراه ما باشید.

بخوان:  Monopoly Scrabble Brings a New Challenge to Board Game Enthusiasts

منبع: https://thetoyinsider.com/squishmallows-mobile-game-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا