Spin Master Pet Bitzee دیجیتال تعاملی را راه اندازی کرد

حیوانات خانگی Bitzee، حیوانات خانگی دیجیتال تعاملی جدید از Spin Master، نمایشگرهای رنگارنگی هستند که بچه ها می توانند در نوع جدیدی از تجربه بازی با آنها لمس، احساس و تعامل داشته باشند.

Bitzee که در داخل یک غلاف بنفش قرار دارد، به عنوان یک شخصیت توله سگ 8 بیتی شروع می شود. درست مانند یک حیوان خانگی واقعی، برای کمک به رشدش نیاز به عشق و مراقبت دارد. تعاملات مجازی به بچه ها این امکان را می دهد که به آنها غذا بدهند، آنها را تکان دهند تا بخوابند و بعد از آنها تمیز شوند. حیوانات خانگی با صداها و واکنش‌ها به کج‌ها، تند کشیدن و تکان‌ها پاسخ می‌دهند. وقتی متر عشق پر شد، Bitzee آماده تکامل است.

هر Bitzee از یک نوزاد به یک بزرگسال و سپس به یک Bitzee فوق العاده تکامل می یابد. بچه ها می توانند حداکثر 15 کاراکتر را در یک غلاف جمع کنند، از جمله یک توله سگ، یک جوجه تیغی، یک خرگوش و غیره. شخصیت های کمیاب و افسانه ای نیز در دسترس هستند، از جمله پروانه، پودل، آفتاب پرست، مرکات و اسب شاخدار. هنگامی که حیوان خانگی دیجیتال تبدیل به یک سوپر Bitzee می شود، بچه ها لباس خاص و بازی منحصر به فرد آن را برای بازی پیدا می کنند. به عنوان مثال در بازی موش، آشپز، بچه ها باید مواد در حال سقوط را بگیرند، یا در بازی اسب شاخدار، Party Animals، بچه ها باید پینیاتا را بشکنند.

Bitzee از اول آگوست در خرده‌فروشی‌های بزرگ منتخب با قیمت 29.99 دلار در دسترس خواهد بود. برای کودکان 5 سال به بالا توصیه می شود.

بخوان:  Jazwares با 'Call of Duty' به عنوان دارنده مجوز کلکسیونی Master Global ثبت نام می کند. خط به اولین در SDCC • کتاب اسباب بازی

منبع: https://thetoyinsider.com/spin-master-bitzee-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3361

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا