Spin Master 1 میلیون اسباب بازی خانه عروسکی Purrfect Gabby را فروخت • کتاب اسباب بازی

Universal Products & Experiences (UP&E) در حال جشن گرفتن برخی نقاط عطف بزرگ برای DreamWorks Animation است. خانه عروسک گبی.

در طول دو سال گذشته، این نام تجاری با گسترش جهانی در چندین دسته، به یک پیش دبستانی تبدیل شده است. اکنون، UP&E در حال آماده شدن برای Licensing Expo با معاملات بیشتر محصولات مصرفی است که قرار است امسال پس از موفقیت خط اسباب‌بازی Spin Master’s Gabby’s Dollhouse عرضه شود.

صاحب امتیاز اسباب‌بازی اصلی این ملک، از زمان راه‌اندازی آن، یک میلیون از مجموعه‌های بازی Gabby’s Purrfect Dollhouse خود را فروخته است. این مجموعه بازی سال گذشته توسط Circana به عنوان آیتم شماره 1 در رده بندی ITPS (نوزادان/نوپا/پیش دبستانی) در ایالات متحده انتخاب شد.

“هواداران در سراسر جهان استقبال کرده اند خانه عروسک گبی شانون واکا، معاون ارشد استراتژی حق رای دادن، محصولات و تجربیات جهانی، می‌گوید: «با شور و شوق، و ما نمی‌توانیم بیشتر از این خوشحال باشیم که یک میلیون خانه عروسکی فروخته شده را جشن بگیریم.

علاوه بر این، خدمات ردیابی خرده فروشی Circana، خانه عروسکی Gabby را به عنوان مجوز شماره 2 اسباب بازی های پیش دبستانی در ایالات متحده و استرالیا و دارایی شماره 5 اسباب بازی های پیش دبستانی در جهان در نظر گرفت.

نقاط عطف اضافی:

  • را خانه عروسک گبی کانال یوتیوب از 1 میلیارد بازدید گذشت.
  • اسپین استاد خانه عروسک گبی برنامه بیش از 23 میلیون دانلود دارد. این برنامه به 19 زبان در 175 کشور در دسترس است.
  • موسیقی از خانه عروسک گبی با پخش لیست های موجود به 15 زبان، بیش از 135 میلیون جریان را پشت سر گذاشته است.
بخوان:  In Memoriam: Joan Packard Luks, Former WiT President

“هیجان و شتاب باورنکردنی در اطراف وجود دارد خانه عروسک گبیVacca اضافه می کند. این سریال مضامین کلیدی تخیل، دوستی و ماجراجویی را زنده می‌کند و این به طور طبیعی به بازی‌های زندگی واقعی نیز کشیده می‌شود. ما می دانیم که چیزی واقعاً خاص در مورد Gabby وجود دارد – با فرصت های بی پایان برای شگفت زده کردن و خوشحال کردن طرفداران از طریق محتوای جدید، محصولات جذاب، رویدادهای پارک موضوعی، تجربیات خرده فروشی نوآورانه و موارد دیگر.

در سریال، گبی با ورود به خانه عروسک کوچک می شود. | منبع: NBCUniversal/DreamWorks Animation

اسباب‌بازی‌های جدید Spin Master در ماه آگوست عرضه می‌شوند در حالی که LEGO و Crayola به عرضه محصولات الهام گرفته از خانه عروسکی Gabby ادامه می‌دهند. علاوه بر این، این برند همچنان در زمینه انتشارات، کالاهای خانگی، غذا، فناوری، بازی و موارد دیگر گسترش می‌یابد.

یک تور خرده‌فروشی جهانی تابستان امسال در بریتانیا و فرانسه آغاز می‌شود و سپس به ایالات متحده می‌آید و در کنار رویدادهای پارک موضوعی در خرده‌فروش‌های بزرگ توقف می‌کند.

منبع: http://toybook.com/spin-master-sold-1-million-gabbys-purrfect-dollhouse-toys/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا