Spin Master درآمدهای ترکیبی Q1 را گزارش می دهد. به نظر می رسد ماه های قوی تری در پیش است • کتاب اسباب بازی

اسپین مستر با همان چالش‌های سه ماهه اول مواجه شد که بر بقیه صنعت اسباب‌بازی در سال جاری تأثیر گذاشت.

شرکت پشت سر پاترول PAW درآمد سه ماهه اول این شرکت از 424.2 میلیون دلار در مدت مشابه سال گذشته با 36 درصد کاهش به 271.4 میلیون دلار رسیده است. درآمد اسباب‌بازی در کنار افت 7 درصدی در بخش بازی‌های دیجیتال این شرکت، 46.9 درصد کاهش یافت. این زیان تا حدی با افزایش 69.4 درصدی درآمد سرگرمی جبران شد.

“عملکرد سه ماهه اول ما فراتر از انتظارات بود و منعکس کننده عملکرد تشویقی سرگرمی و بازی های دیجیتال است. مکس رانگل، رئیس و مدیرعامل جهانی اسپین مستر، می‌گوید: ما شاهد فشار مداوم ناشی از موجودی اضافی اسباب‌بازی در خرده‌فروشی و خرده‌فروشی، در کنار بازگشت فصلی تاریخی برای فروش ناخالص اسباب‌بازی بودیم. در سال 2023، ما در کنار راه اندازی های چشمگیر در مجموعه های اصلی و دارای مجوز برند خود، نوآوری های مهمی را در راهروی اسباب بازی ها به ارمغان خواهیم آورد. سرمایه گذاری ما در ایجاد محتوای چند پلتفرمی با انتشار متنوع ترین جدول سرگرمی ما تا به امروز، از جمله دومین مورد مورد انتظار، کاملاً محقق خواهد شد. پاترول PAW اکران در سینما و دو سریال اصلی جدید، که انتظار می‌رود فرصت‌های جدید مجوز و تجارت را ایجاد کنند.»

برای خواندن مکمل ویژه پاترول پاترول The Toy Book’s Spring 2023 اینجا را کلیک کنید.

مارک سگال، مدیر ارشد مالی Spin Master، می‌گوید که موجودی حمل و نقل از فصل تعطیلات 2022 و قیمت‌گذاری ترخیص متعاقب آن در کنار کامپوننت‌های چالش‌برانگیز، با مقابله شرکت با عرضه‌های مرتبط با فیلم در سه‌ماهه اول سال 2022، کاهش یافت.

بخوان:  Hot Toys A New Hope Dewback (MMS719) 1/6 Scale Collectible

ما انتظار داریم که تا پایان سه ماهه دوم مشکلات موجودی خرده‌فروشی به پایان برسد. سگال اضافه می‌کند که تغییر پیش‌بینی‌شده به الگوهای درآمد فصلی عادی‌تر اسباب‌بازی‌ها، از انتظار ما برای رشد قوی درآمد سال به سال در نیمه دوم سال 2023 پشتیبانی می‌کند.

به روز رسانی در مورد اکتساب ها:

Spin Master به رشد سبد محصولات خود از طریق خریدهای استراتژیک ادامه می دهد. دو معامله در سه ماهه اول بسته شد، از جمله خرید دارایی های مشخصی از 4D Brands International (20.2 میلیون دلار) و خرید برند HEXBUG Innovation First International (15.5 میلیون دلار). نزدیک به پایان سه ماهه اول، Spin Master مالکیت معنوی خاصی (IP) را از Mondrian Blocks، یک شرکت مجارستانی (3 میلیون دلار) به دست آورد.

راهنمای آینده:

برای سال 2023، Spin Master معتقد است که فروش محصول ناخالص برای اسباب بازی ها نسبت به سال گذشته ثابت یا اندکی کاهش خواهد یافت. علاوه بر این، این شرکت انتظار دارد که درآمد سال 2023 به استثنای درآمد PAW Patrol: The Mighty Movie درآمد توزیع، برابر با درآمد سال گذشته خواهد بود.

منبع: http://toybook.com/spin-master-reports-mixed-q1-earnings-looks-ahead-to-stronger-months/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا