Spin Master از Pet Bitzee دیجیتال تعاملی جدید پرده برداری می کند • کتاب اسباب بازی

امروز، Spin Master با حیوان خانگی دیجیتال تعاملی جدید خود Bitzee از پیشرفتی در دسته حیوانات خانگی دیجیتالی پرده برداری کرد. حیوانات خانگی Bitzee که در داخل یک غلاف بنفش قرار گرفته‌اند، نمایشگرهای رنگارنگی هستند که بچه‌ها می‌توانند در نوع جدیدی از تجربه بازی با آن‌ها لمس، احساس و تعامل داشته باشند.

Bitzee به عنوان یک شخصیت توله سگ 8 بیتی شروع می شود. درست مانند یک حیوان خانگی واقعی، برای کمک به رشدش نیاز به عشق و مراقبت دارد. تعاملات مجازی به بچه ها این امکان را می دهد که به آنها غذا بدهند، آنها را تکان دهند تا بخوابند و بعد از آنها تمیز شوند. آنها با صداها و عکس العمل ها به کج ها، تند کشیدن ها و تکان ها پاسخ می دهند. وقتی متر عشق پر شد، Bitzee آماده تکامل است.

هر Bitzee از یک نوزاد به یک بزرگسال و سپس به یک Bitzee فوق العاده تکامل می یابد. بچه ها می توانند حداکثر 15 کاراکتر را در یک غلاف جمع کنند، از جمله یک توله سگ، یک جوجه تیغی، یک خرگوش و غیره. شخصیت های کمیاب و افسانه ای نیز در دسترس هستند از جمله پروانه، پودل، آفتاب پرست، مرکات و اسب شاخدار. هنگامی که حیوان خانگی دیجیتال تبدیل به یک سوپر Bitzee می شود، بچه ها لباس خاص و بازی منحصر به فرد آن را برای بازی پیدا می کنند. به عنوان مثال در بازی موش، سرآشپز، بچه ها باید مواد در حال سقوط را بگیرند یا در بازی اسب شاخدار، حیوانات مهمانی، بچه ها باید پینیاتا را بشکنند.

بخوان:  Dungeons & Dragons 50th Anniversary Strongheart Pre-Order

کریس بردال، رئیس اسباب‌بازی‌ها و مدیر ارشد بازرگانی اسپین مستر، می‌گوید: «Spin Master به ارائه نوآوری منحصربه‌فرد و ایجاد اختلال در الگوهای بازی، تغییر شیوه بازی و تعامل کودکان با اسباب‌بازی‌ها شهرت دارد. «Bitzee» مظهر وسواس ما در کنار گذاشتن مرزهای بازی، معرفی حیوانات خانگی دیجیتالی شایان ستایش است که بچه‌ها می‌توانند واقعاً لمس کنند، احساس کنند و با آنها تعامل داشته باشند، یک تعامل دو بعدی را دوباره تصور کنیم و آن را با رنگ، گیمیفیکیشن و جمع‌آوری القا کنیم.»

Bitzee از اول آگوست در خرده‌فروشی‌های بزرگ منتخب با قیمت 29.99 دلار در دسترس خواهد بود. برای کودکان 5 سال به بالا توصیه می شود.

منبع: http://toybook.com/spin-master-new-interactive-digital-pet-bitzee/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا