«Speed ​​Crew» بازی ویدیویی است که کودکان را روی صندلی راننده خدمه پیت می‌گذارد.

بچه ها اکنون می توانند مسئول آماده کردن آن هات میله ها برای سر و صدا کردن باشند! در حال حاضر برای نینتندو سوییچ در دسترس است خدمه سرعت، یک بازی ویدیویی که کاربران را وارد دنیای خدمه پیت نخبه می کند.

این بازی با خط داستانی با بازی ضدقهرمان Dominion Torrento، این بازی از ناشر Indie اوکراینی Wild Fields، بازیکنان را به دنیایی با اکتان بالا از تعمیر خودروهای مسابقه ای می کشاند. گیمرها باید با هم کار کنند تا در چهار دهه پر هرج و مرج از دهه 00 تا 70 به قهرمانی برسند، مشکلات ماشین را تشخیص دهند، از خطرات اجتناب کنند، چالش ها را تکمیل کنند و در 48 سطح گیم پلی پیمایش کنند.

گرافیک تلطیف شده این خدمه نخبه را وارد قلمروی بازیگوش و یکپارچهسازی با سیستمعامل می کند. خدمه سرعت 8 تا 10 ساعت حرکت پدال به فلز را ارائه می دهد، با به روز رسانی های آینده و DLC هایی که نوید شیدایی اتومبیل را حتی بیشتر می کنند.

خدمه سرعت برای بازیکنان در تمام سنین و سطوح مهارت توصیه می شود. گزینه‌های چند نفره آنلاین، عامل سرگرمی را چند برابر می‌کنند، و با انگیزه کار تیمی، بچه‌ها باید یک یا دو چیز را یاد بگیرند (و نه فقط در مورد سیستم تعلیق، پیستون‌ها و کاربراتورها).

بخوان:  Playmobil Launches 50th Anniversary Celebrations at Spielwarenmesse

این بازی که برای 1 تا 4 بازیکن طراحی شده است، برای دانلود در فروشگاه نینتندو با قیمت 19.99 دلار در دسترس است. چه در خانه با تلویزیون بازی کنید و چه در یک پیت استاپ در سفرهای طولانی خانوادگی، Speed ​​Crew مطمئناً کمی گاز اضافی به اوقات خوش می دهد.

منبع: https://thetoyinsider.com/speed-crew-nintendo-switch-game-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3362

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا