Silverhawks Wave 1 Armored Mon*Star

ممکن. ماهیچه. تهدید

درست مانند Mumm-Ra قبل از او، زمانی که Mon*Star شعار بسیار آشنای خود را شروع کرد و از شخص ثالث برای افزایش قدرت درخواست کرد، شما می‌دانستید که قرار است دیوانه شود. Mon*Star که از یک موجود عمدتاً گوشتی و عضلانی به یک جوگرنوت زره پوش تبدیل می‌شد، یک دیناموی قهرمان کوبنده تأثیرگذار و دیوانه‌کننده بود.

… معمولاً با دست او به دستش می رسید. اما او شرور اصلی یک کارتون است، پس چه انتظاری داشتید؟

Super7 در اندازه این رقم کوتاهی نکرده است. او پسر بزرگی است. او بزرگ است، همان چیزی است که هست، فرم ضعیفش را کوچکتر می کند و مطمئناً باعث می شود هر سیلورهاوکی که در کنارش قرار می گیرد در مقایسه به طور مثبت کوچک به نظر برسد.

طراحی فرم زرهی Mon*Star همیشه یک ضربه زننده مطلق بوده است و این شکل به زیبایی آن را به تصویر می کشد. او مانند یک تیم ویرانگر به نظر می رسد، همه میخ ها و نیش ها و لبه های سخت و … خب … تهدید.

ماهیت خاص طراحی به این معنی است که محدودیت‌های کمی در بیان وجود دارد، اما من از بخش عمده کارهایی که او می‌توانست انجام دهد راضی بودم. او در شانه ها و آرنج هایش تا حدودی محدود است، اما با توجه به قسمت عمده ران هایش، برد بسیار خوبی در باسن دارد. زانوها خوب کار می کنند.

فکر می‌کنم بزرگ‌ترین مشکلی که با بیان کلی او داشتم، در تنه‌اش بود، که شکایتی است که از بررسی‌های قبلی Silverhawks من ناشی می‌شود. او با بریدگی نیم تنه خود پیچ ​​و تاب بسیار خوبی پیدا می کند، اما هیچ کرانچ به جلو/عقب یا خمیدگی پهلو به پهلو وجود ندارد. اگر قرار باشد چیزی وجود داشته باشد، پس مال من گیر کرده و تکان نمی خورد، اما بر اساس ارقام قبلی فکر نمی کنم اینطور باشد. به نظر می رسد که فقط یک چرخ گردان است که به نظر یک فرصت از دست رفته است. خیلی خوب بود که کمرش را به شکلی تهدیدآمیز خم می‌کردیم، یا برای ترساندن سیلورهاوک‌های بدبختی که مجبور بودند مقابلش می‌رفتند، به جلو خم می‌شد.

بخوان:  خانواده هیلر با دو قسمت جدید از "Bluey" وارد بهار می شود

Mon*Star با دو سر می آید. یکی سر معمولی او است و دیگری یک شکاف در جای چشم چپش دارد که ظرفی برای جلوه ستاره نور گنجانده شده است. این قطعه شفاف است، بنابراین می‌توانید جلوه‌های جالبی را با نور دریافت کنید. این طولانی ترین قطعه نیست، بنابراین تقریباً یک افکت “فقط شلیک شده” است، اما هنوز هم زیبا به نظر می رسد. هر دو هد به راحتی روشن و خاموش می شوند، بنابراین مشکل سفتی برخی از هدهای alt قبلی Super7 در اینجا مشکلی نیست.

او با چند دسته دست می آید: ماشه، مشت، گرفتن دست های گره شده و آرام. لنس لیزری به طور ایمن در دست ماشه قرار می گیرد. هنگامی که برای اولین بار آنها را عوض می کنید، دست ها نسبتاً سفت هستند، اما با گذشت زمان ترکیب و تطبیق آسان تر می شود.

مجموعه‌ای از افکت‌های لیزری وجود دارد که می‌توان آن‌ها را به سوراخ‌های آرنج او وصل کرد، همراه با مجموعه‌ای از افکت‌های جت برای پرواز.

آخرین وسیله جانبی پرنده او، Sky-Shadow است، این بار در حالت پرواز/حمله کامل.

فقط اندازه انبوه این فیگور به تنهایی او را چشمگیر می کند، اما این به همراه تنوع دست ها و لوازم جانبی باعث می شود که قیمت کمی متورم کمتر به نظر برسد. او 30 دلار بیشتر از سایر چهره های خط است، اما او یک شخص بزرگ است. این بار، خیلی خوب است که هر دو نسخه Mon*Star را به جای تنها یک چهره با یک حیله سرگردان دریافت کرده اید.

درباره نویسنده پست

منبع: http://thefwoosh.com/2023/05/super7-silverhawks-wave-1-armored-monstar/

بخوان:  Walmart Unveils 2023 Top Toys List
وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا