SEGA، LEGO Level Up with LEGO Sonic the Hedgehog Collection • The Toy Book

مجموعه جدید دارای چهار مجموعه بر اساس سطوح مختلف صوتی است. | منبع: LEGO/The Toy Book

همکاری جدید LEGO قرار است از بین برود سریع.

LEGO و SEGA در حال همکاری هستند تا مجموعه‌ای از مجموعه‌های ساختمانی Sonic the Hedgehog را وارد بازار کنند.

ایوو گرسکوویچ، مدیر تجاری و مدیر برند SEGA آمریکا، می‌گوید: «در SEGA، ما تلاش می‌کنیم تا تجربیاتی به یاد ماندنی با شرکای صدور مجوز ایجاد کنیم که طرفداران آن را برای سال‌های آینده گرامی بدارند. «گروه LEGO رهبر بازی است و شریکی عالی برای زنده کردن داستان‌های هیجان‌انگیز، شخصیت‌های نمادین و محیط‌های دنیای سونیک در اتاق نشیمن طرفداران در سراسر جهان. از طریق همکاری خلاقانه ما با گروه LEGO، طرفداران Sonic در تمام نسل‌ها می‌توانند از تخیل خود برای اجرای لحظات صوتی مورد علاقه خود استفاده کنند و ما نمی‌توانیم منتظر دیدن خلاقیت‌های فوق‌العاده آنها باشیم.

این مجموعه شامل چهار مجموعه با سطوح مختلف بازی های سونیک، از جمله Amy’s Animal Rescue Island، Tails’ Workshop و Tornado Plane، و Sonic’s Speed ​​Sphere به همراه یک مجموعه سطح عمومی تر است. این مجموعه ها شامل مینی فیگورهایی مانند سونیک، تیلز، امی و دکتر اگمن است.

واقعاً شبیه هیچ چیز دیگری نیست! Frédéric Roland Andre، طراح گروه LEGO می گوید: مجموعه ها یک تجربه بازی کاملاً جدید و اکشن را ارائه می دهند. من به ویژه به Speed ​​Sphere افتخار می‌کنم، زیرا این کاملاً یک چالش بود که بفهمیم چگونه می‌توانیم Sonic را به سرعت و تعامل با هر دوره وادار کنیم. سونیک به دلیل سرعت و نحوه دویدن و پریدنش در دوره‌ها شناخته شده است، بنابراین برای مجموعه‌های لگو که از او الهام گرفته شده بود، هیچ راهی وجود نداشت که بتوانیم یک مجموعه ثابت بسازیم، فقط باید خلاق باشیم و آنها را تا حد امکان پر اکشن بسازیم!

بخوان:  بهترین اسباب بازی ها برای سفرهای جاده ای و خریداران ارزان قیمت در CBS 2 نیویورک

مجموعه‌های لگو Sonic the Hedgehog از اول آگوست در فروشگاه‌ها و آنلاین در دسترس خواهند بود.

منبع: http://toybook.com/sega-lego-sonic-collection-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا