Saurozoic Warriors Series 1 First Look

در اینجا یک واقعیت غیرقابل انکار برای شما وجود دارد که روز خود را شروع می کنید: دایناسورها هرگز جالب نبوده اند. همیشه. حتی زمانی که آنها کمی پرنده به نظر می رسند، هنوز حکومت می کنند. بنابراین، می خواهید بدانید چگونه آنها را حتی خنک تر می کنید؟ آنها را تا دندان باز کنید و آنها را به عجیب ترین رنگ های نئونی ممکن تبدیل کنید.

دایناسورها + بلسترها + رنگ‌های نئون چیزی است که نمی‌توان از آن استفاده کرد، و جنگجویان Saurozoic جدید از استودیوی Boss Fight این را به تعداد زیادی ثابت می‌کنند. این IP اصلی جدید سال گذشته معرفی شد، و از آن زمان تاکنون سر و صدای زیادی در فضای آنلاین در مورد خطی وجود داشته است که به نظر می رسد نه تنها جانشین معنوی خواص دایناسورهای قدیم باشد، بلکه اکشن درخشان، براق و دیوانه کننده نیز باشد. املاکی را که در اوایل دهه 1990 پیشی گرفتند را رقم بزنید. املاک اصلی در بازار اکشن فیگور امروزی بسیار اندک هستند، دیدن چنین چیزی بسیار سرگرم کننده است، و لعنت به آن – این چیزها بسیار سرگرم کننده هستند.

Boss Fight Studio به اندازه کافی لطف داشت که این مجموعه را برای یک نگاه اولیه ارسال کند، اما خبر خوب این است که این مجموعه به زودی ارسال خواهد شد. من این فرصت را داشتم که با اندرو فرانک از BFS برای نسخه جدیدی از FwooshCast بنشینم (این مصاحبه به زودی ارسال خواهد شد)، و او به طور گسترده در مورد روند توسعه اینها و جهانی که آنها سعی در ایجاد آن دارند صحبت کرد. گوش دادن سرگرم‌کننده‌ای است و چیزهایی مانند زندگی‌نامه‌های پشت جعبه‌ها را می‌گیرد و آن‌ها را به داستان بزرگ‌تری تبدیل می‌کند که با پیشروی خط شاهد پخش آن در پلاستیک خواهیم بود.

در حال حاضر، می‌خواستم این شخصیت‌های اولیه را برجسته کنم: Range Brakhion، Marr Ossis، Triax Skiver، و Ceratopsian Guard. این کاراکترها یک ترکیب اولیه متنوع در هر دو شخصیت، شکل و COLOR ارائه می دهند. بچه ها، به همان اندازه که جنگنده های دایناسور به خودی خود جالب هستند، رنگ های این خط واقعاً من را جذب می کند. من عاشق نئون ها و ترکیب هایی هستم که کنار هم قرار گرفته اند – و در حالی که این فیگورها به خوبی با چیزهایی مانند MOTU Origins و غیره مطابقت دارند، آنها واقعاً خانه ای در کنار Toxic Crusaders قدیمی پیدا می کنند. من عاشق دیدن کارهای درخشان و شیک هستم و قطعاً در خطوط اکشن فیگورمان به آن نیاز داریم.

بخوان:  Miniso Opens All-Pink Flagship Store in Hong Kong

علاوه بر این، بیان با آنچه که از BFS انتظار دارید، همسو است: موارد زیادی وجود دارد، اما بیش از هر چیز، متفکرانه و به خوبی ساخته شده است. اینها چیزهایی مانند آرنج مضاعف یا زانو ندارند، اما دارای مفاصل مایع با دامنه حرکتی خوب هستند، این طرح می تواند تقریباً هر حالت معقولی را که می خواهید به دست آورید، تسهیل کند. به علاوه: فک های لولایی!

لوازم جانبی نیز سرگرم‌کننده هستند – و انفجارهای آینده‌نگر، سلاح‌های سطح خیابان، و ابزار غوغا به طور یکسان وجود دارند. من شخصاً با این بچه‌ها بیشتر به سمت بلسترها و امثالهم می‌کشم، صرفاً به خاطر کشش اوایل دهه 90 که در آنها می‌بینم، اما نمی‌توان انکار کرد که رنج با آن تبر دیوانه‌اش عالی به نظر نمی‌رسد. نکته جالب این است که اکثر این افراد نقاطی برای نگهداری بسیاری از سلاح های خود در صورت عدم استفاده دارند، بنابراین فقط به این دلیل که شخصیت مورد علاقه شما سلاح خاصی در دست ندارد، به این معنی نیست که نمی تواند بخشی از نمایشگر شما باشد.

در اینجا برخی از افکار در مورد شخصیت های فردی وجود دارد. همانطور که در بالا گفتم، در چت من با اندرو چیزهای بیشتری در مورد آنها خواهید شنید، پس برای آن نیز همراه باشید.

سراتوپسیان گارد

سازنده ارتش سری اول، می توانم بگویم که برای نمایش به بیش از چند مورد از اینها نیاز دارم. پایه سبز رنگ او با رنگ های نارنجی و مسی لباس زره پوش او جبران می شود و ماسک گاز منحصر به فرد او فرصت های نمایشی متفاوتی را اضافه می کند.

بخوان:  پرسش و پاسخ وضعیت صنعت 2024: شرکت بین المللی پوکمون

با این اوصاف، وادار کردن او به پوشیدن آن ماسک نیز سخت است، زیرا پرتره او بسیار خوب است. من فکر می‌کنم بیان و جزئیات (ایربراش بسیار خوبی روی این شکل وجود دارد) بسیار چشمگیر است و شخصیت زیادی دارد. بنابراین، شاید یک چهره بدون نقاب بتواند افسر گروه باشد و خوب است که او را با چند محافظ نقاب زده نیز محاصره کنیم. پرتوهای Radiation Ranger مطمئناً در اینجا قوی هستند، که یک چیز عالی است.

TRIAX SKIVER

اندرو در طول چت ما فاش کرد که Triax اولین مفهومی است که برای این خط ایجاد شده است، و من فکر می کنم که دانستن آن، بسیار منطقی است. برخی از بخش‌های بنیادی فوق‌العاده در اینجا وجود دارد که نه تنها لحن را برای بقیه چهره‌ها تنظیم می‌کند، بلکه از خطوط سرگرم‌کننده گذشته نیز تأثیر می‌گیرد.

من فکر می‌کنم که او از همه چهره‌های اولیه صریح‌تر است، اما منظورم از راه خوبی است. زره او معقول است و رنگ بنفش، نقره ای و قرمز نئون، سبز روشن را به خوبی جبران می کند. من جای زخم روی چشم را دوست دارم، و اجازه دهید با آن روبرو شویم، Triceratops فقط عالی به نظر می رسد. من عاشق این هستم که او با یک تپانچه و یک هفت تیر می آید، بنابراین دادن دو اسلحه بی بدیل به او برای استفاده همزمان بسیار خوب عمل می کند.

محدوده براخیون

به منظور افشای کامل: من قبل از رسیدن این چهره‌ها، Range را مورد علاقه‌ام گروه مسح کرده بودم. در حال حاضر، او مطمئناً هنوز آنجاست، و ترکیب رنگی او بسیار مورد علاقه من است، اما قدرت برخی از طرح‌های دیگر باعث می‌شود که این تماس بسیار نزدیک‌تر از آنچه پیش‌بینی می‌کردم باشد.

همانطور که گفتم، آبی های نئون، قرمزها و صورتی های تند بسیار خیره کننده هستند و من آنها را بیشتر از آنچه بتوانم بگویم دوست دارم. این رنگ‌ها همراه با گردن بلند، Range را به چشمگیرترین رنگ از همه اینها تبدیل می‌کند، و من احساس می‌کنم که او احتمالاً برای بسیاری برای اولین موج مورد علاقه خواهد بود. مطمئناً این یک شکل «میز» است، زیرا گذاشتن او در قفسه دشوار است زیرا می‌خواهید با او بازی کنید، بنابراین او روی میز می‌ماند.

بخوان:  Maurizio Distefano Licensing Signs Deals with Giochi Preziosi Brands

MARR OSSIS

پسر، آیا من آن را دوست دارم زمانی که فیگور مورد علاقه من از یک موج اکشن فیگور به شکلی تبدیل شود که انتظارش را نداشتم. Range باید در اینجا مورد علاقه دوم باشد زیرا مار از او پیشی گرفته است، و پسر اوه پسر، من این شخصیت را خیلی دوست دارم.

شکوفایی های زیادی در طراحی وجود دارد که با مار صحبت می کند: ظاهر پانک خیابانی او با ژاکت چرمی (البته بدون آستین)، میخ های آبی و بادبان ها، و توپ دو دستی او فقط چیزهایی هستند که من در اکشن دایناسوری خود به دنبال آنها هستم. ارقام او مرکز ثقل پایینی دارد و به بهترین شکل درشت است، بنابراین او کمی شبیه Rocksteady این گروه است. دم او را به این ترکیب اضافه کنید، و او مرد گروهی است که شما نمی‌خواهید با او درگیر شوید. اندرو پیش نمایش Staze Akiden را از سری دو انجام داد و مشخص شد که من اکنون یک تایپ برای این خط دارم.

من اینها را دوست دارم. من یک کلکسیونر در مقیاس 6-7 اینچی هستم، اما فکر می کنم اندازه این فیگورها کاملاً با آنها مطابقت دارد. دنیایی که خلق می شود، کیفیت فیگورها و پالت رنگ ها بسیار سرگرم کننده است. اینها چیزهایی هستند که به طور کلی برای طرفداران اکشن فیگور جذاب هستند، بنابراین امیدوارم که اینها موفقیت بزرگی باشند. همانطور که اشاره کردم، آنها به زودی وارد بازار می شوند، بنابراین فراموش نکنید که در BBTS پیش خرید کنید. آینده روشنی برای خط وجود دارد، بنابراین مطمئن شوید که در طبقه همکف وارد می شوید.

*با تشکر از BFS برای ارسال این موارد برای پیش نمایش.

درباره نویسنده پست

منبع: http://thefwoosh.com/2023/05/boss-fight-studio-saurozoic-warriors-series-1-review/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا