Roz Nowicki به عنوان مشاور هیئت مدیره به Fabacus می پیوندد • کتاب اسباب بازی

رز نوویکی | منبع: فاباکوس

کهنه کار صنعت، سازنده برند جهانی و مدیر صدور مجوز روزالیند ‘روز نوویکی’ به هیئت مشاوران فاباکوس منصوب شد. Fabacus یک سرویس مدیریت داده و دفتر برای صنعت صدور مجوز و توسعه دهنده پلت فرم نرم افزار مدیریت داده اختصاصی، Xelacore است.

اندرو زینی، بنیانگذار و مدیر عامل فاباکوس، می گوید: «با توجه به تجربه فراوان و درک Roz از چالش های صنعت، حمایت او از نیاز به تحول صنعت در جمع آوری داده ها، استفاده از آن، و شناسایی و احراز هویت محصول دارای مجوز، تأیید بزرگی است. بخشی از نقش هیئت مشاوران توانایی تبدیل توصیه به عمل است و Roz توانایی ذاتی برای انجام این کار دارد و از شرکت‌ها حمایت می‌کند تا کسب و کار خود را افزایش دهند و رشد را تسریع کنند. تعهد رز به فاباکوس بیشتر پیشنهاد ارزش ما را برای صنعت تایید می کند و پس از سال ها کار به صورت موازی، من برای پیوستن او به فاباکوس به عنوان مشاور هیئت مدیره هیجان زده هستم.

Nowicki بیش از 30 سال تجربه صدور مجوز را برای ارائه راهنمایی به Fabacus، پلتفرمی که داده های ضروری را در اختیار صاحبان مالکیت معنوی (IP) قرار می دهد، بهره خواهد برد. نوویکی می‌گوید: «در عصر جدید مقررات پایداری ورودی، خدمات گسترده‌ای که فاباکوس ایجاد کرده و ارائه می‌کند از یک «دارای خوب» به یک نیاز ضروری برای صاحبان برند تبدیل شده است.

اخیراً، نوویکی پس از خدمت به عنوان معاون اجرایی Peanuts در سراسر جهان، رئیس بخش جهانی محصولات مصرفی و بازاریابی حق رای برای Mattel بود.

بخوان:  Maurizio Distefano Licensing Signs Deals with Giochi Preziosi Brands

مشتریان Fabacus عبارتند از: Activision Blizzard، Epic Games، Fanatics، IMG Licensing، Skydance Animation، Ubisoft، Ultimate Fighting Championship (UFC) و غیره.

منبع: http://toybook.com/roz-nowicki-fabacus/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا