Ramen Anirollz برتر به اندازه یک فنجان سوپ آرامش بخش است

تاپ رامن یک غذای راحتی کلاسیک است که بین بچه های بیمار و دانشجویان به طور یکسان به اشتراک گذاشته می شود. اکنون، Anirollz آن را با اسباب‌بازی‌های مخمل‌دار نمادین خود ترکیب می‌کند تا شخصیت‌های حیوانات مخمل‌خوابی را با پیچ و تاب رامن بسازد.

سه تاپ رامن آنیرولز وجود دارد: سس سویای آبی Top Ramen Owlyroll، قرمز Top Ramen Beef Bunniroll و زرد Top Ramen Chicken Chickiroll. هر شخصیت 6 اینچی مخمل خواب دار دارای حیوان و یک “پتو” است، یک فنجان مخمل خواب دار که حیوان می تواند داخل آن بنشیند! حیوانات درون فنجان‌های تاپ رامن شامل جغد، خرگوش و جوجه می‌شوند، در حالی که پتوها دقیقاً شبیه فنجان‌های نمادین سوپ تاپ رامن هستند، با رشته‌هایی که از کناره‌های آن بیرون می‌ریزند!

Ramen Anirollz برتر بسیار سرگرم کننده است! | منبع: Anirollz

نیسین اولین شرکتی نیست که انیرولز با آن همکاری کرده است. دیگر مجموعه های مخمل خواب دار Anirollz عبارتند از ICEE، Crayola، SPAM، Dippin’ Dots و Hershey!

چه نودل های رامن یک غذای اصلی در زمان صرف غذا باشد یا یک غذای راحت گاه به گاه، تاپ رامن آنیرولز هدیه ای عالی برای دوستداران کوچک سوپ و دانش آموزان طعنه آمیز کالج و هر کس دیگری است. آنها با قیمت 14.49 دلار در anirollz.com در دسترس هستند.

بخوان:  Help Plant Trees by Doing a Puzzle at Home

منبع: https://thetoyinsider.com/top-ramen-anirollz-launch/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا