«Rainbow High» شرکت MGA برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در پاییز امسال عرضه می‌شود • The Toy Book

طرفداران می توانند به عنوان هر یک از شش شخصیت اصلی بازی بازی کنند. | منبع: MGA Entertainment

MGA Entertainment (MGA) و Outright Games برنامه‌هایی را برای یک بازی ویدیویی جدید فاش کردند. Rainbow High: Runway Rush، با الهام از سریال های نتفلیکس و یوتیوب رنگین کمان بالا.

در این بازی ماجراجویی معمایی که بر روی همه چیزهای هنری و خلاقیت تمرکز دارد، طرفداران می توانند به عنوان شش شخصیت اصلی – روبی، پاپی، سانی، جید، اسکایلر، و بنفش – بازی کنند، زیرا آنها با یک مسابقه خلاقانه جدید در مدرسه خود مقابله می کنند. بازیکنان می توانند از مهارت های خاص هر شخصیت، مانند تکنیک های تصویرسازی Sunny و طراحی مد Skyler، برای تکمیل پازل ها و کمک به همکلاسی های خود استفاده کنند.

با اولین بازی کنسول Rainbow High، مجموعه عروسک های مد شماره 1، طرفداران از تجربه بازی به عنوان شخصیت های Rainbow High مورد علاقه خود، کاوش در مدرسه و آشنایی با این شخصیت های محبوب در قالبی کاملا جدید و تعاملی لذت خواهند برد. ایزاک لاریان، بنیانگذار و مدیر عامل MGA Entertainment می گوید. از زمانی که تقریباً سه سال پیش این برند را راه‌اندازی کردیم، همچنان راه‌های زیادی برای ارتباط با آن به طرفداران ارائه می‌دهیم، چه از طریق خط عروسک‌های مد، مجموعه‌های یوتیوب و نتفلیکس یا این بازی جدید.»

این بازی دارای مکان‌های تعاملی متعددی است که طرفداران سری با آن‌ها آشنا هستند. گیمرها می‌توانند به‌عنوان Sunny بازی کنند و هر چیزی را که برای یک روز نیاز دارند، در اتاق خوابش پیدا کنند، به‌عنوان روبی برای تهیه کروسان در Rainbow Union، یا به عنوان Skyler برای طراحی و ساخت لباس. علاوه بر حالت داستان اصلی، بازیکنان می‌توانند یک سری ماموریت‌ها را انجام دهند، بازی‌های کوچک انجام دهند و کلکسیونی پیدا کنند تا شخصیت‌های خود را ارتقا دهند و لباس‌ها را باز کنند.

بخوان:  بسته بندی اسباب بازی: تکامل یافته - چگونه طراحی بسته بندی در 40 سال گذشته تغییر کرده است

«ما قبلاً از تطبیق دو IP خارق‌العاده (ویژگی‌های فکری) MGA، LOL Surprise لذت برده‌ایم! و برتز وارد بازی‌های ویدیویی شده‌اند و ما خوشحالیم که شریک توسعه و انتشار اولین بازی ویدیویی Rainbow High هستیم.» بث گاس، مدیرعامل Outright Games می‌گوید. Rainbow High یک فرنچایز به سرعت در حال رشد است و اصول اصلی جامعه و مد آن به طرز باورنکردنی به گیم پلی پویا در عنوان جدید ما ترجمه می شود، که ما معتقدیم توسعه کلی برند MGA را تکمیل می کند.

Carla Bolaños Blanco، طراح بازی در Xaloc Studios، یک استودیوی مستقل بازی سازی، این احساس را به اشتراک می گذارد. «ژانر پازل برای آن مناسب بود Rainbow High: Runway Rushاز آنجایی که فرنچایز بسیار بر خلاقیت متمرکز است، و این سبک به بازیکنان این امکان را می دهد تا کارهای خلاقانه و حل مشکلات را به روشی منحصر به فرد انجام دهند. با کار با Outright Games، مطمئن شدیم که گیم پلی برای منطق و مهارت های خواندن در سنین مختلف مناسب است.” برای کمک به بازیکنان جوان‌تر در جهت‌یابی و یادگیری بازی، ما یک ویژگی «Hint Scan» را گنجانده‌ایم که به شناسایی هر عنصر تعاملی پازل‌ها در یک نگاه کمک می‌کند و ناوبری را برای بازیکنان جوان‌تر آسان‌تر می‌کند.»

Rainbow High: Runway Rush پاییز امسال برای Xbox One، Xbox Series X|S، PlayStation 4، PlayStation 5، Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد.

بخوان:  Hot Toys for Winter Fun on Fox & Friends

منبع: http://toybook.com/mga-rainbow-high-video-game/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا