PSWCS.org سیزدهمین مدال خیریه خود را به نمایش می گذارد – Stormtrooper

PSWCS (انجمن جمع آوری جنگ ستارگان پنسیلوانیا) آخرین مدال خیریه را در سری مدال های خیریه در حال انجام (و عالی) خود اعلام کرده است. مدالیون امسال Stormtrooper را در حمایت از Veterans Outreach of PA نشان می دهد. برای اطلاعیه مطبوعاتی کامل و جزئیات سفارش کلیک کنید!

PSWCS.org، در ارتباط با انجمن جمع آوری جنگ ستارگان پنسیلوانیا (PSWCS)، مشتاق است که 13 مورد خود را اعلام کند.هفتم مدال خیریه در حمایت از کهنه سربازان کمک رسانی PA.

Veterans Outreach of PA یک سازمان غیرانتفاعی 501(c)(3) است که یک سازمان حمایتی چندوجهی برای جانبازان بی خانمان است. هدف اولیه Veterans Outreach of PA (VOPA) ساخت دهکده ای متشکل از پانزده خانه کوچک در اطراف یک مرکز اجتماعی برای کهنه سربازان بی خانمان است. VOPA به طور خاص طراحی شده است تا نیازهای منحصر به فرد جانبازان را برآورده کند و در عین حال شبکه پشتیبانی پایداری را که آخرین بار قبل از ترک خدمت سربازی به آنها ارائه شده بود، بازسازی کند.

این مدال نسخه محدود به طور کامل توسط لوکاس فیلم تایید شده و دارای اندازه نسخه 1000 قطعه است. هر مدالیون شبیه یک Stormtrooper در جلو، همراه با تاریخ و نام موسسه خیریه، Veterans Outreach of PA است. طرح رنگ قرمز، سفید و آبی انتخاب شده توسط VOPA نشان دهنده همه کسانی است که خدمت کرده اند. پشت دارای نشان PSWCS است.

یک مدال 12.95 دلار در ایالات متحده آمریکا ارسال می شود و با گواهی اصالت همراه خواهد بود. حمل و نقل در هنگام تسویه حساب برای مقادیر بیشتر محاسبه می شود. به دلیل تغییرات در قوانین بین المللی حمل و نقل و مالیات، ما قادر به ارسال به خارج از کشور نیستیم. سفارش خود را هم اکنون در pswcs.com/charity.cfm. لطفا حداکثر 3 هفته برای حمل و نقل فرصت دهید.

بخوان:  خنده های انحصاری SDCC سری طبقه بندی شده GI Joe فاش شد

درباره انجمن جمع آوری جنگ ستارگان پنسیلوانیا

انجمن جمع آوری جنگ ستارگان پنسیلوانیا در سال 2000 تشکیل شد تا مجموعه داران ساکن در پنسیلوانیا و اطراف آن را گرد هم آورد. اعضای باشگاه از رسانه های اجتماعی و جلسات ماهانه برای حفظ ارتباط و به اشتراک گذاشتن عشق خود نسبت به سرگرمی اطراف استفاده می کنند جنگ ستارگان™ فیلم ها آنها کار خیریه خود را در سال 2003 با برگزاری مسابقات سالانه اسباب بازی آغاز کردند و در سال 2009 با فروش اولین مورد تایید شده توسط لوکاسفیلم توسعه یافتند. جنگ ستارگان™ مدال کلکسیونی. اطلاعات بیشتر را می توانید در www.pswcs.com بیابید.

درباره PSWCS.org

PSWCS.org در سال 2013 تاسیس شد و وضعیت IRS را به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی 501(c)(3) در نوامبر 2014 دریافت کرد. هدف PSWCS.org جمع آوری کمک های مالی برای کمک به سازمان های خیریه در پنسیلوانیا و ایالت های اطراف آن است. اطلاعات بیشتر را می توانید در www.pswcs.org بیابید.

گسترش جانبازان PA

Veterans Outreach of PA یک سازمان غیرانتفاعی 501(c)(3) است که در حال ساخت دهکده ای از 15 خانه کوچک در اطراف یک مرکز اجتماعی برای کهنه سربازان بی خانمان است. هدف VOPA این است که برای هر کهنه سرباز خانه کوچک خود را فراهم کند، تا آنها بتوانند احساس امنیت کنند و بر محیط اطراف خود کنترل داشته باشند که شامل همه چیزهایی است که نیاز دارند، از جمله خدمات آب و برق. در قلب دهکده خانگی کوچک، یک مرکز اجتماعی بزرگ با اتاق اجتماع، آشپزخانه، سالن غذاخوری، اتاق‌های درمان انفرادی، اتاق دارو، کارگاه، و دفتر کار برای کارکنان در محل. تا زمانی که کهنه‌سربازان به پیشرفت در جهت اهداف خود برای آماده‌سازی مسکن دائمی ادامه می‌دهند و در عین حال از شرکت‌های محلی، آژانس‌ها و سایر سازمان‌های غیرانتفاعی حمایت می‌کنند، می‌توانند در روستا بمانند. این جامعه را می توان در ساوت هریسبورگ، PA در یک قطعه 5 هکتاری واقع در رودخانه Susquehanna یافت. اطلاعات بیشتر را می توانید در www.veteransoutreachofpa.org بیابید.

بخوان:  The Black Series The Last Command 4-pack Revealed

منبع: https://www.jeditemplearchives.com/2023-04-27-pswcs-org-premiers-their-13th-charity-medallion-stormtrooper/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=pswcs-org-premiers-their-13th-charity-medallion-stormtrooper

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا