Poptaters Super Impulse یک موج دوم از ارقام دریافت می کنند • کتاب اسباب بازی

Hasbro Potato Heads ترکیب شخصیت های بیشتری را دریافت می کند!

Super Impulse، شرکت کوچکترین برند جهان، موج دوم Poptaters را منتشر می کند. ما قبلاً به این سری جدید از چهره‌ها اشاره کرده‌ایم که کله سیب زمینی معروف Hasbro را می‌گیرد و آن را با موارد مورد علاقه فرهنگ پاپ ترکیب می‌کند. نسخه اصلی شامل چهار Potato Heads بود – نوازنده Gene Simmons از KISS، Optimus Prime از Transformers، لذت نقاشی میزبان باب راس و Garbage Pail Kid Adam Bomb. اکنون پنج چهره جدید به این مجموعه می پیوندند.

Poptaters از فیلم‌ها، سریال‌های تلویزیونی و موارد دیگر بیرون می‌آیند. | منبع: سوپر ایمپالس

جدیدترین ارقام شامل دوایت شروت از دفتر“The Dude” از لبوفسکی بزرگو Sonic the Hedgehog. همچنین به زودی در موج جدید Chucky از بازی کودکان فرانچایز فیلم های ترسناک و Good Luck Trolls.

“Poptaters طوفان کامل سرگرم کننده و خنده دار است!” آلن دورفمن یکی از بنیانگذاران Super Impulse می گوید. تصور کنید آقای Potato Head با شخصیت‌های محبوب و نمادین فرهنگ پاپ مورد علاقه طرفداران بازی می‌کند. و بیشتر از تزئین قفسه، Poptaters قابل بازی هستند!»

ارقام جدید در آمازون و فروشگاه ها با قیمت 14.99 تا 17.99 دلار در دسترس هستند. هر فیگور Poptater شامل بدنه 4 اینچی Potato Head با قطعات قابل تعویض و بسته بندی ساخته شده برای نمایشگرهای کلکسیونی است. انتظار می رود حتی شخصیت های Poptater بیشتری در Comic-Con International: San Diego امسال منتشر شوند.

بخوان:  اسباب بازی های فیلم پرفروش در PIX 11 نیویورک

منبع: http://toybook.com/poptaters-wave-2-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا