PlayMonster، Hasbro گسترش همکاری مجوز برای برند اسپیروگراف • The Toy Book

دو شرکت پیشرو اسباب‌بازی و بازی از تمدید همکاری خود برای برند نمادین Spirograph رونمایی کردند.

PlayMonster و Hasbro اعلام کرده‌اند که PlayMonster به حمایت از برند Spirograph به عنوان بخشی از استراتژی رشد جهانی خود با هدف ارائه این اسباب‌بازی طراحی مارپیچ به هنرمندان مشتاق بیشتری در سراسر جهان ادامه خواهد داد.

منبع: PlayMonster

Spirograph برای چندین دهه یک اسباب‌بازی نمادین بوده است و با کمک به کاربران برای طراحی، طراحی و بازی به روش‌های خلاقانه و جذاب با استفاده از چرخ‌ها، حلقه‌های دقیق و نشانگرهای رنگی، نسل‌های کودکان و بزرگسالان را مجذوب خود می‌کند. این تداوم مشارکت در صدور مجوز این برند به تضمین میراث آن برای سال‌های آینده کمک خواهد کرد.

منبع: PlayMonster

وندی هارتلینگ، مدیر برندهای جهانی در PlayMonster، می‌گوید: «همانطور که ما بر روی مشارکت فعلی خود با Hasbro ادامه می‌دهیم، هیجان‌زده هستیم که خلاقیت و نوآوری تازه را در برند Spirograph و مجموعه محصولات جدید هیجان‌انگیز آن القا کنیم. هدف ما این است که هم در افرادی که با Spirograph بزرگ شده‌اند و هم در نسل جدیدی از هنرمندان مشتاق، خلاقیت را با معرفی الگوهای بازی منحصر به فرد و طرح‌های رنگارنگ اسباب‌بازی به آن‌ها برسانیم.»

این اعلام در حالی منتشر می شود که Spirograph توسعه محصول جدید را دو برابر کرده و در شراکت های جدیدی با فرنچایزهای سرگرمی استفاده می کند. برخی از برجسته‌ترین راه‌اندازی‌های اخیر عبارتند از Spirograph Window Designer، که خلاقیت‌ها را به سطوح کاملاً جدید، از جمله پنجره‌ها و آینه‌ها می‌برد، و همچنین Spirograph Doodle Pad، اولین تکرار دیجیتالی این اسباب‌بازی که به کاربران امکان می‌دهد کاملاً پاک و پاک کنند. خلاقیت خود را با فشار یک دکمه دوباره تصور کنید.

بخوان:  The Bad Guys Are Back for a Huge Holiday Heist

منبع: http://toybook.com/playmonster-hasbro-extend-licensing-partnership-spirograph/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا