Play Visions به نام توزیع کننده انحصاری OgoSport Active در ایالات متحده • کتاب اسباب بازی

OgoSport که به خاطر محصولات نوآورانه بازی در فضای باز از جمله OgoDisk شناخته می شود، Play Visions را، توزیع کننده عمده فروشی که بیش از 30 سال است به خرده فروشان تخصصی اسباب بازی ها و هدایای منحصر به فرد ارائه می دهد، به عنوان توزیع کننده انحصاری خود در ایالات متحده برای خط تولید Active این شرکت معرفی کرده است. . تحت شراکت جدید، Play Visions طیف وسیعی از محصولات بازی OgoSport Active را بین خرده فروشان تخصصی مستقل در سراسر کشور توزیع خواهد کرد.

علاوه بر این، Play Visions مسئولیت بازاریابی، فروش و توزیع مجموعه محصولات Active OgoSport را بر عهده خواهد داشت و پشتیبانی مداوم مشتری را برای خرده فروشان و نمایندگان فروش ارائه خواهد کرد. Play Visions همچنین محصولات OgoSport Active را در نمایشگاه‌ها و رویدادهای تجاری آینده به نمایش می‌گذارد.

کیلی رز، مدیرعامل Play Visions می‌گوید: «خط محصول Active OgoSport برای مجموعه ما کاملاً مناسب است و ما از اینکه می‌توانیم این اسباب‌بازی‌ها و بازی‌های خلاقانه را به مشتریان خود ارائه دهیم، هیجان‌زده هستیم.

کوین ویلیامز و جنی فو، صاحبان مشترک OgoSport، این احساس را دارند. ویلیامز می‌گوید: «Play Visions در صنعت اسباب‌بازی شهرت زیادی دارد، و ما معتقدیم که این همکاری به ما کمک می‌کند تا محصولاتمان را به مشتریان بیشتری برسانیم و کسب‌وکارمان را توسعه دهیم.»

Play Visions ماه آینده محصولات جدیدی را در بازار و آکادمی انجمن خرده‌فروشی تخصصی اسباب‌بازی آمریکا (ASTRA) به نمایش خواهد گذاشت. برای نگاهی به محصولات فوق‌العاده‌ای که امسال وارد بازار تخصصی می‌شوند، بررسی کنید کتاب اسباب بازینسخه کلاسیک و تخصصی 2023 همینجا.

بخوان:  Strike a Pose with Fat Brain Toys’ Mr. Bendy

منبع: http://toybook.com/exclusive-play-visions-ogosport-active-exclusive-u-s-distributor/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3361

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا