Pickle Everything Carve Communications را به عنوان آژانس رکورد انتخاب می کند

Pickle Everything Carve Communications را به عنوان آژانس رکورد انتخاب می کند

Pickle Everything، Carve Communications، یک آژانس روابط عمومی مستقر در میامی را به عنوان آژانس سابقه دار خود انتخاب کرده است.

Pickle Everything Games اخیراً توسط کهنه‌کارهای این صنعت، جفری برسلو (Big Monster Toys) و فرانک آدلر (Uncle Milton) راه‌اندازی شد. بازی همنام این شرکت، Pickle Everything، از ورزش محبوب Pickleball الهام گرفته شده است. عرشه بازی دارای 52 کارت سرنخ است که هر کدام پاسخی با حرف “P” دارند. بازیکنان برای اینکه سریع‌ترین سرنخ را پاسخ دهند و بیشترین کارت را دریافت کنند، روبرو می‌شوند.

در بازی Pickle Everything، بازیکنان حدس های خود را به کارت های سرنخ فریاد می زنند. | منبع: ترشی همه چیز

Breslow قبلاً با Carve Communications در چندین پروژه در 20 سال گذشته کار کرده است. این آژانس به‌خاطر استراتژی‌های روابط عمومی پایدار (PR) خود شناخته شده است و جایگاهی در فهرست ۱۰۰ آژانس برتر آژانس نخبگان برای سال ۲۰۲۳ دارد.

Carve Communications بر کمپین های PR یکپارچه B2B، B2B2C و B2C تمرکز دارد. دیوید بارکو، موسس و مدیرعامل Carve Communications، می‌گوید: «ما به رویکرد عمدی و فعالانه‌مان در روابط عمومی که ریشه در ساختن روایت‌هایی قانع‌کننده و پایدار دارد، افتخار می‌کنیم.

بازی Pickle Everything برای بازیکنان 10 سال به بالا طراحی شده است و با قیمت 9.99 دلار به فروش می رسد.

The post Pickle Everything Carve Communications را به عنوان آژانس رکورد انتخاب می کند اولین بار در کتاب اسباب بازی ظاهر شد.

منبع: https://toybook.com/carve-communications-pickle-everything-news/

بخوان:  The Newest Disney Doorables Are a Centennial Delight
وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا