Peridot یک بازی موبایل حیوان خانگی مجازی برای بازی نسل بعدی است

بسیاری از والدین امروزی خاطراتی از بزرگ شدن در مراقبت از حیوانات خانگی مجازی دارند، از Tamagotchi و Neopets گرفته تا Nintendogs و Webkinz. در حال حاضر، Niantic – شرکت پشت سر پوکمون گو! – در حال معرفی یک حیوان خانگی مجازی با فناوری پیشرفته تر برای بچه ها و بزرگسالان نوستالژیک است.

امروز این شرکت یک بازی موبایل جدید به نام پریدوت. این بازی با الهام از آن بازی های محبوب حیوانات خانگی مجازی در گذشته، موجوداتی به نام Peridots (یا به طور معمولی تر، “نقطه”) را در خود دارد. مانند بسیاری از پیشینیان حیوان خانگی مجازی خود، این موجودات رنگارنگ از تخم بیرون می آیند و با کمک گیمر از نوزاد به بزرگسال می شوند. با این حال، این بار حیوان خانگی مجازی برای تعامل با دنیای اطراف شما طراحی شده است. با استفاده از ترکیبی از واقعیت افزوده (AR) و هوش مصنوعی (AI)، بازیکنان می توانند نقاط خود را در حال حرکت و تعامل با اشیاء واقعی ببینند. آنها می توانند عناصری مانند آب، علف و سایر حیوانات را تشخیص دهند، سپس بر اساس آن واکنش نشان دهند.

از بازیکنانی که به آنها Dot “Keepers” گفته می شود، خواسته می شود تا با نقاط خود درگیر شوند و از آنها مراقبت کنند. این شامل بازی کردن، آموزش ترفندها و «نوازش کردن» آنها است. اما این برنامه همچنین به گونه ای طراحی شده است که از زمان نمایش صفحه فراتر رفته و بازیکنان را تشویق به فعال بودن کند. همچنین می‌توانید با تکمیل ماموریت‌ها، که شامل کارهایی مانند بیرون رفتن برای یافتن درخت می‌شود، امتیاز و آیتم‌های XP برای Dots خود کسب کنید. عناصر اجتماعی نیز در برنامه وجود دارد – دو نقطه کاربر می توانند در واقع با هم متحد شوند تا یک Dot کاملاً جدید ایجاد کنند.

بخوان:  These Hand-Holding Disney Plush Make Perfect Holiday Pals

با این حال، والدین می توانند مطمئن باشند که بچه های کوچکتری که از این برنامه استفاده می کنند می توانند ایمن بمانند. می‌توانید با یک حساب Niantic Kids وارد برنامه شوید، که عناصر اجتماعی بازی را حذف می‌کند و یک پورتال والدین را ارائه می‌دهد که در آن یک بزرگسال می‌تواند بر تجربه بازی بچه‌ها نظارت و نظارت کند. (شما می توانید در مورد Niantic Kids در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید!)

اینجا در The Toy Insider، نگاهی اولیه به آن داشتیم پریدوت برنامه و آنچه که برای ارائه دارد. برای شروع، می گوییم که Dots به سادگی شایان ستایش هستند و به وضوح طراحی شده اند تا برای همه سنین جذاب باشند. امکانات طراحی Dot بی پایان نیز وجود دارد، بنابراین هر نقطه منحصر به فرد است. این برنامه همچنین دستورالعمل های بسیار بصری را ارائه می دهد که برای بچه ها آسان خواهد بود که دنبال کنند. اگرچه این موجودات شخصیت‌های دارای مجوزی نیستند که بچه‌ها آن‌ها را بشناسند، این تجربه بازی مطمئناً باعث می‌شود بچه‌های دهه ۸۰ و ۹۰ حس نوستالژی داشته باشند، در حالی که یک حیوان خانگی مجازی نسل بعدی را ارائه می‌دهد که بچه‌های Gen Alpha واقعاً برای درگیر شدن با آن هیجان‌زده خواهند شد. با.

هرکسی که علاقه مند به پیوستن به انجمن Peridot Keeper است، می‌تواند هم اکنون این برنامه را به صورت رایگان در اپ استور و از طریق Google Play دانلود کند. پریدوت بازی رایگان است و اطلاعات بیشتر در playperidot.com موجود است.

بخوان:  A Build-A-Bear Teddy is Heading to Space in Axiom Mission 3

منبع: https://thetoyinsider.com/peridot-game-launch/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا