‘PAW Patrol World’ یک بازی ویدیویی جدید برای کودکان و نوجوانان است

اسپین استاد پاترول PAW در این بازی ویدیویی جدید از Outright Games، توله‌سگ‌ها به شدت وارد می‌شوند.

با الهام از مجموعه پیش دبستانی، PAW Patrol World صحنه‌های آشنا را بازسازی می‌کند تا خانواده‌ها بتوانند با هم بازی کنند و خیابان‌های Adventure Bay، برج‌های Barkingburg، کوه جیک، و جنگل‌های وحشی را کشف کنند.

داستان به دنبال برنامه‌های شهردار هامدینگر و خدمه فاجعه بچه گربه‌اش برای برهم زدن جشن‌های جشنواره روز گشت PAW است. گیمرها می توانند به عنوان شخصیت های توله سگ انفرادی یا تیم های دو نفره بازی کنند تا با نجات های جسورانه، پازل های هیجان انگیز و ماموریت های بازیگوش، روز را نجات دهند. طرفداران می توانند بین هشت شخصیت قابل بازی از جمله چیس، اسکای، مارشال، رابل، راکی، زوما، ردیاب و اورست جابجا شوند. هر توله به توانایی های منحصر به فرد خود و وسایل نقلیه قابل استفاده مجهز است.

جهان پر از کلکسیون ها و اسرار است که ماموریت ها و آیتم های پیشرفت را برای شخصی سازی شخصیت ها و وسایل نقلیه باز می کند. بازیکنان می توانند پوسته ها، ایموجی ها و استیکرها را از طریق گیم پلی جمع آوری کنند. شهردار گودوی سورپرایز دیگری به عنوان بخشی از جشن‌های جشنواره دارد – یک نمایشگاه هنری Chickaletta – که در آن بازیکنان می‌توانند قفل آثار هنری را باز کنند تا به او کمک کنند مجموعه هنری را با مرغ مورد علاقه‌اش تکمیل کند.

این بازی همچنین دارای چهار ماموریت فلش بک ویژه است که در آن بازیکنان می توانند قسمت های نمادین را به عنوان ماموریت های قابل بازی دوباره زنده کنند. این بازی که با در نظر گرفتن بچه‌های کوچک طراحی شده است، مجهز به کنترل‌های بصری است تا بازیکنان جوان‌تر بتوانند با خیال راحت به کاوش، بازی و دنبال کردن یک ماموریت بپردازند.

بخوان:  Get Squishmallows with McDonald's Happy Meals

PAW Patrol World در تاریخ 29 سپتامبر برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان، ایکس باکس ایکس|اس و استیم در دسترس خواهد بود.

پس از 10 سال فعالیت، پاترول PAW هنوز در حال حرکت است!

منبع: https://thetoyinsider.com/paw-patrol-world-new-video-game/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3360

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا