Paint the Town Bluey • The Toy Book

آبی تمرکز خود را بر انجام بازی های خانوادگی دارد. | منبع: استودیو بی بی سی

چهار سال پیش، خانواده ای از پاشنه های آبی با کمک استودیو بی بی سی از استرالیا به ایالات متحده جهش کردند آبی راه اندازی بر روی پلتفرم های دیزنی آبی ثابت کرد که در میان تماشاگران آمریکایی به همان اندازه موفق بود که Down Under موفق بود زیرا بینندگان عاشق یک توله سگ متحرک به نام بلوی شدند. خواهر کوچکترش بینگو؛ و پدر و مادرشان، باندیت و چیلی.

اولین حضور در استرالیا در سال 2018، آبی توسط Joe Brumm ساخته و نوشته شده و توسط Ludo Studio تولید شده است. در هر قسمت، بلوی کنجکاوی پرانرژی خود را به انجام انواع بازی‌ها با خانواده‌اش هدایت می‌کند و با ظرافت طنز را با درس‌های احساسی متعادل می‌کند. استودیو بی‌بی‌سی قرارداد پخش جهانی با دیزنی دارد آبی در تمام مناطق خارج از استرالیا، نیوزلند و چین، با هر سه فصل در دیزنی+، کانال دیزنی و دیزنی جونیور.

سوزی رایا، معاون ارشد محصولات مصرفی و توسعه تجارت، آمریکای شمالی و آمریکای لاتین استودیو بی‌بی‌سی، می‌گوید: «یک حساسیت اصلی این مجموعه نشان دادن اهمیت بازی است. «بازی‌ها و نقش‌آفرینی بخش بزرگی از جهان هستند آبی. هدف ما این است که این داستان سرایی را از طریق تمام مشارکت ها و محصولات مصرفی خود ببافیم.

My Size Bluey از Moose Toys جلد مجوز و سرگرمی کتاب اسباب بازی 2023 را تزئین می کند.

موضوع کلی گیم‌پلی این سری به خوبی به اسباب‌بازی‌ها کمک می‌کند، که برخی از آنها لحظاتی را نشان می‌دهند که مستقیماً از قسمت‌های مورد علاقه طرفداران استخراج شده‌اند. در ماه جولای، شریک اصلی اسباب‌بازی Moose Toys، مجموعه خرید Hammerbarn را با الهام از قسمت “Hammerbarn” که در آن بلوی و بینگو از فروشگاه لوازم خانگی محلی خود بازدید می‌کنند، و Bluey Keepy Uppy Game، یک بازی الکترونیکی بوپر، راه‌اندازی می‌کند. با الهام از بازی مورد علاقه بلوی پرتاب بالن در هوا برای جلوگیری از تماس آنها با زمین. همچنین بازی هایی با نام تجاری مشترک از Hasbro وجود دارد، از جمله Monopoly Junior: Bluey Edition و Trouble: Bluey Edition.

بخوان:  بچه ها می توانند با هم برای انجام اقدامات اقلیمی با این بازی رومیزی مشارکتی همکاری کنند

پاییز امسال، VTech یک کیبورد موزیکال Bluey’s Keytar را با صداهای ساز و ملودی های داخلی عرضه خواهد کرد. راه‌اندازی‌های اضافی شامل Bluey HugMees از Jazwares، Bluey Mash’ems از Basic Fun!، دوچرخه‌های Dynacraft و ابزار اسباب‌بازی از Kidz Toyz است. شرکای دیگر عبارتند از Disguise، KIDdesigns، Gemmy، Penguin Young Readers، Hallmark، DecoPac، Thermos، Accessory Innovation، Ground Up، Gap، Old Navy، Carter’s، Journeys Kidz و BoxLunch.

دومین آلبوم Bluey، Bluey: حالت رقص، در ماه آوریل منتشر شد و در رتبه اول جدول آلبوم های کودکان بیلبورد در ایالات متحده قرار گرفت. Bluey’s Big Play The Stage Show تور در سراسر ایالات متحده ادامه دارد و اولین اجراها در اواخر سال جاری در کانادا اجرا خواهند شد.

مانند آبی محبوبیت سر به فلک کشیده، خانواده جذاب هیلر به رنگ آبی شهر با محصولات و تجربیات برای طرفداران در هر سنی ادامه خواهد داد.

از استودیو BBC در نمایشگاه مجوز در غرفه شماره N204 دیدن کنید.


نسخه ای از این مقاله در اصل در سال 2023 Licensing & Entertainment Issue منتشر شد. کتاب اسباب بازی. اینجا کلیک کنید برای خواندن کامل شماره! آیا می خواهید کتاب اسباب بازی را به صورت چاپی دریافت کنید؟ اینجا کلیک کنید برای گزینه های اشتراک!

بخوان:  Elmo and Cookie Monster Can Send Kids Personal Message Videos on Cameo Kids

منبع: http://toybook.com/property-profile-paint-the-town-bluey/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3362

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا