Moose Toys به عنوان صاحب امتیاز اصلی اسباب بازی برای Illumination’s Despicable Me and Minions • The Toy Book

تابستان آینده، وقتی یونیورسال فیلم Illumination را به نمایش بگذارد، گرو و خدمه به سینماها بازخواهند گشت. من نفرت انگیز 4.

اکنون، پیش از برگزاری نمایشگاه مجوز، Universal Products & Experiences، Moose Toys را به‌عنوان صاحب امتیاز جهانی اسباب‌بازی برای فرنچایز Despicable Me and Minions معرفی کرده است. طبق قرارداد جدید، Moose Toys مجموعه گسترده‌ای از اکشن فیگورها، مجموعه‌های بازی، کلکسیون‌ها و آیتم‌های نقش‌آفرینی را به اضافه اسباب‌بازی‌های مشترک، از جمله Moose’s Heroes of Goo Jit Zu منتشر خواهد کرد.

«این مشارکت جهانی هم نشان دهنده گسترش عمده پورتفولیوی دارای مجوز Moose Toys و هم گسترش روابط ما با محصولات و تجربیات جهانی است. جو اسمیت، معاون بازاریابی جهانی و ایالات متحده، برندهای دارای مجوز، Moose Toys، می گوید: دستاوردهایی که ما به آنها بسیار افتخار می کنیم. فرانچایز Despicable Me and Minions از Illumination مملو از شوخ طبعی، دوستی و سرگرمی است، ویژگی هایی که کاملاً با برند و شخصیت موس مطابقت دارد. این یک تناسب ایده‌آل است و ما نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا این فرنچایز محبوب را با نوآوری Moose Toys تزریق کنیم.»

جو لاواندوس، معاون ارشد و مدیر کل، اسباب‌بازی‌ها و سرسخت‌ها، محصولات و تجربیات جهانی، می‌گوید: «موس دیدگاه خلاقانه و اشتیاق ما را برای طراحی خطی جدید، جدید و مبتکرانه به اشتراک می‌گذارد که لذت و شیطنت مینیون‌های نمادین Illumination را به تصویر می‌کشد. طرفداران در تمام سنین و در سرتاسر جهان Minions را به عنوان متعلق به خود می پذیرند و ما نمی توانیم منتظر باشیم تا آنها شروع به جمع آوری این سری جدید پویا از اسباب بازی ها و وسایل کلکسیونی کنند.

بخوان:  The ‘Barbie and Stacie to the Rescue’ Trailer Features Old and New Friends

موج اول اسباب بازی ها، با الهام از من نفرت انگیز 4، بهار سال آینده در خرده فروشان سراسر جهان عرضه خواهد شد.

منبع: http://toybook.com/moose-toys-named-master-toy-licensee-for-illuminations-despicable-me-and-minions/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا