‘Minion Rush’ 10 سالگی خود را با رویدادهای جدید، ماموریت ها جشن می گیرد

10 سال است که بچه ها می دوند، طفره می روند و می پرند مینیون راش. برای جشن گرفتن سالگرد بازی ویدیویی، Gameloft و Illumination چالش‌ها و رویدادهای جدیدی را برای بچه‌ها برگزار می‌کنند تا با عجله وارد آن شوند.

مینیون ها می خواهند با حک کردن صورت گرو در ماه به تلاش های جشن کمک کنند. بچه ها می توانند با جمع آوری مخازن اکسیژن، چکش، قطعات موشک و لیزر به آنها کمک کنند تا کار را انجام دهند. سپس، بچه‌ها مینیون‌ها را به ایالات متحده می‌برند تا زمین بازی بسازند و ورزش‌های نمادین آمریکایی از جمله فوتبال، بیسبال و بسکتبال را انجام دهند.

تور جهانی مینیون راش بازیکنان در سراسر جهان را جشن خواهند گرفت! | منبع: Gameloft

مینیون راش همچنین با رویداد تور جهانی که بچه ها را به کشورهایی از جمله اندونزی، ایتالیا، مکزیک و غیره می برد، به سراسر جهان سفر می کند. جوایز ویژه و درون بازی در طول این رویدادها در دسترس خواهد بود، از جمله باز کردن قفل یک شخصیت جدید قابل بازی، فیل! اواخر امسال، مینیون راش همچنین رویدادی را با الهام از بازی Villain-Con Minion Blast که در تابستان امسال در یونیورسال اورلاندو ریزورت افتتاح می شود، راه اندازی خواهد کرد.

با اتفاقات زیادی که در راه است مینیون راش در تابستان امسال، بچه ها بیشتر از همیشه در کنار موجودات زرد مورد علاقه خود می دوند! این بازی برای دانلود در اپل استور، گوگل پلی، آمازون و فیسبوک گیمینگ در دسترس است.

بخوان:  Toys for Grown-Ups on FOX 28 Columbus

منبع: https://thetoyinsider.com/minion-rush-anniversary-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3360

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا