Mattel، شریک Rollic در بازی موبایل باربی

Mattel، شریک Rollic در بازی موبایل باربی

Mattel با توسعه دهنده بازی های ویدیویی Rollic در یک بازی موبایلی با الهام از باربی در بازار انبوه همکاری کرد که اواخر امسال برای مصرف کنندگان عرضه می شود.

Rollic یک شرکت تابعه از Zynga است، یک برچسب ناشر تحت Take-Two Interactive، که به خاطر بازی هایی از جمله معروف است. قدرت سیلی، پیچ خورده پیچ خورده، یخچال را پر کنید!، پارکینگ جم سه بعدی، و بیشتر.

"همکاری با Rollic و Zynga ما را قادر می‌سازد تا یک بازی موبایل باربی تازه و هیجان‌انگیز را برای طرفداران در سراسر جهان به ارمغان بیاوریم. این همکاری بر تعهد Mattel به استفاده از مارک‌های نمادین ما به روش‌های نوآورانه تأکید می‌کند و توانایی بخش بازی‌های دیجیتال ما را برای ارائه بهترین تجربه‌های سرگرمی همهجانبه در کلاس برای طرفداران در هر سنی افزایش می‌دهد."

– مایک دیلیت، رئیس جهانی بازی های دیجیتال، Mattel

بوراک واردال، مدیرعامل رولیک می‌گوید: «باربی مورد علاقه نسل‌های بازیکنان در سراسر جهان است و ما خوشحالیم که با Mattel شریک می‌شویم تا جدیدترین تکرار این نماد را به بازی‌های موبایلی بیاوریم.» توانایی تیم ما در تبدیل لحظات فرهنگی به گیم پلی ماندگار به ما این امکان را می دهد که مکان دیگری را برای بازیکنان فراهم کنیم تا با IP مورد علاقه خود (مالکیت معنوی) درگیر شوند و ما هیجان زده هستیم که با این عنوان کاملاً جدید به دنیای باربی قدم بگذاریم.

هنوز جزئیاتی در مورد گیم پلی، عنوان، طراحی و مخاطبان مورد نظر بازی اعلام نشده است.

The post Mattel, Rollic Partner در بازی موبایل باربی اولین بار در کتاب اسباب بازی ظاهر شد.

منبع: https://toybook.com/mattel-rollic-barbie-mobile-game-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا