Masters of the Universe Origins Snake Mountain

این مجموعه بازی دقیق Masters of the Universe™ Origins از لانه Snake Mountain در نیمکره تاریک Eternia™ الهام گرفته شده است. این به عنوان ادای احترام به دهه 80 ساخته شد، اما با طراحی بزرگتر و بهتر و مدرن تر.

در جلو، یک مار بزرگ با طرح‌های متحرک با چندین نقطه مفصل و یک فک لولا که می‌تواند چهره‌های Origins را بگیرد یا از پلتفرم بالایی جدا کند، بر بالای آن غالب است. پله‌ها و مسیرهای پیاده‌روی تعریض شده‌اند تا فیگورهای Origins را در خود جای دهند و گیره‌های پا اضافی برای قرارگیری آسان‌تر اضافه شده‌اند. یک پل جداشدنی به صورت یک تکه برای اتصال هر دو طرف کوه در هنگام قرار دادن غل و زنجیر پلاستیکی نرم با گرفتن آسان بر روی زندانیان بدبخت گنجانده شده است.

هنگامی که داخل می‌شوید، ویژگی‌های گسترده‌ای شامل درب تله، سیاه‌چال قابل جابجایی با دو گزینه قرارگیری مختلف، تخت Skeletor™، “استخر اسید” و تونل فرار است. برای رسیدن به تاج و تخت، چهره ها باید از در تله جان سالم به در ببرند، سر گرگ در حال چرخش و عنکبوت ترسناک و قابل جابجایی را دور بزنند. اگر دستگیر شوند، ممکن است به زندان یا بدتر از آن، حوضچه اسیدی که در آن گیره‌های اضافه شده امکان قرار دادن مدولار چهره‌ها یا موجودات را می‌دهد، ختم شوند. از تونل کامل با پوشش‌های پلاستیکی نرم فرار کنید، اما مراقب باشید – سرسپردگان Skeletor می‌توانند با قفسه سلاح و لوازم جانبی اضافی آماده شوند.

زمان عرضه در قفسه: اواخر پاییز 2023

شروع پیش فروش: روز MOTU – 28 آوریلهفتم، 2023

بخوان:  با Föm Mania آن را به تابستانی پر از سرگرمی و کف آلود تبدیل کنید

لینک پیش خرید آنلاین خرده فروشی: https://shop.mattel.com/products/masters-of-the-universe-origins-playset-snake-mountain-hpg41

درباره نویسنده پست

منبع: http://thefwoosh.com/2023/04/mattel-masters-of-the-universe-origins-snake-mountain/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا