Masters of the Universe Origins Point Dread و Talon Fighter First Look

ببینید، من تعداد زیادی خطوط اکشن فیگور جمع‌آوری می‌کنم، و اگر قرار است چیزی جمع‌آوری کنم، بهتر است باور کنید که من آن را دوست دارم و پیشنهادها برایم شادی می‌آورند. بنابراین، من بسیاری از آنها را سرگرم کننده و لذت بخش می دانم و هر کدام به دلایل خاص خود. گفتنی است، من در حال حاضر در نقطه ای هستم که متوجه می شوم خط MOTU Origins در قله کوه است. همه چیز درست کلیک می‌کند، و از چهره‌ها، وسایل نقلیه، مجموعه‌های بازی، هر نسخه به ایجاد یک خط سرگرم‌کننده و رضایت‌بخش در اطراف یکی از بهترین اسطوره‌ها در همه اسباب‌بازی‌ها ادامه می‌دهد.

سال 2023 در حال شکل گیری سال بزرگی برای Origins است – Mattel چندی پیش کاتالوگ محصولات پاییزی خود را اعلام کرد و Snake Mountain نیز در اواخر سال عرضه می شود. این ممکن است فقط یک میز برای مجموعه بازی عظیم Mattel Creations Eternia باشد که در اوایل سال 2024 عرضه می شود – پس مطمئن باشید که آینده واقعاً روشن به نظر می رسد.

حتی با وجود شارژ Origins در خط تولید قدیمی با شیب کامل، هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن فقط برای آن گوشه وجود دارد. مشخص شده است که فقط گرفتن ارقام محدودیتی برای همه اینها نیست و مجموعه بازی ها و وسایل نقلیه ذکر شده نیز بخش مهمی از برنامه هستند. وارد: Point Dread and the Talon Fighter شوید. خیلی وقت‌ها پیش نمی‌آید که هم یک مجموعه بازی و هم یک وسیله نقلیه را در یک نسخه دریافت کنید، اما این ترکیب نمادین در اواخر تابستان امسال به خط MOTUO می‌آید و همه سرگرمی‌ها و حس‌ها را به ارمغان می‌آورد.

بخوان:  This Year’s Barbie Dreamhouse Is an Instant Classic

مسلماً، PD/TF یکی از مجموعه هایی بود که من در کودکی نداشتم، اما وسیله نقلیه پرنده چیزی بود که همیشه می خواستم، و این واقعیت که قسمت Point Dread را می توان روی برجک Castle Grayskull قرار داد چیزی است که هنوز هم وجود دارد. یه جورایی ذهنم رو بهم میریزه با این حال، من متعاقباً یک مجموعه قدیمی و همچنین نسخه عظیم کلاسیک دریافت کردم، و می توانم به شما اطمینان دهم – این یکی از حاملان سنت است. در واقع، به لطف تنظیمات معقول Point Dread، این ممکن است بهترین مورد تا کنون باشد. من همه طرفدار جشن گرفتن و رعایت عدالت در مورد طرح‌های قدیمی هستم، چه از طریق نوستالژی یا صرفاً بی‌زمانی، اما همچنین طرفدار هستم که از قضاوت خوب برای ساختن گذشته استفاده می‌کنم. MOTUO تاکنون بارها این مراحل را انجام داده است – برخی از آنها مطلوب بوده اند و برخی نه چندان زیاد، اما همانطور که گفتم، فکر می کنم به روز رسانی ارائه شده در اینجا واقعا عالی است.

جنگنده تالون خود (در بیشتر موارد) یک مدرن سازی نسخه قدیمی است که (تقریبا) کاملاً به نسخه اصلی وفادار است. اگر نسخه قدیمی داشته باشید، این احساس آشنا خواهد بود، اما مانند دیگر نسخه‌های Origins، دوام و برخی چیزهای دیگر را به خوبی با حساسیت‌های مدرن مطابقت می‌دهید. کابین خلبان برای دو سوار مناسب است و دریچه لولایی دارای پلاستیک شفاف و زیبا برای پنجره ها است. برچسب ها هم از داخل و هم از بیرون حمل می شوند و “دسته” پرواز را آسان می کند. من از نحوه جدا شدن دیش رادار خوشم می آید و می توانید آن را با دستگاه لیزر نقره ای جدید اضافه شده تعویض کنید. این یکی از آن لمس های جدید خوب است که به بهتر شدن Fighter و همچنین Point Dread حتی از قبل کمک می کند.

بخوان:  Star Wars Marvel Legends DC Ninja Scroll Assassin’s Creed Monster Force more!

بخش Point Dread بزرگ‌ترین تغییر را در اینجا داشته است، و این بدان معنا نیست که از نسخه اصلی فاصله گرفته است، زیرا اینطور نیست، اما همه به‌روزرسانی‌ها آن را بسیار بهتر کرده‌اند. هنوز آن را به عنوان نقطه فرود برای جنگنده Talon نگه می دارد و می تواند به تنهایی بایستد یا بر فراز برجک Castle Grayskull بنشیند. رایانه داخل اکنون به طور کامل مجسمه سازی شده است و هر دو قطعه می توانند به تنهایی کاملاً کاربردی باشند. قطعه بالایی می تواند روی Grayskull بنشیند، یا برای فرود جنگنده، یا برای داشتن یک نقطه دفاعی دیگر با قطعه لیزر. قطعه پایینی همچنین می تواند از قطعه اسلحه استفاده کند تا آن را به یک نقطه دفاعی کوچک تبدیل کند و فقط یک پایگاه نباشد، بنابراین من واقعاً این تغییر/به روز رسانی را دوست دارم.

من عاشق این هستم که این خط دارای وسایل نقلیه و مجموعه های بازی بسیار عالی است و این هر دو است! The Talon Fighter و Point Dread یکی از نمادین‌ترین قطعات Masters of the Universe است، بنابراین خیلی خوب است که به زودی منتشر می‌شود و ما Grayskull را برای تکمیل آن داریم. حالا بیایید Battle Ram و Attack Trak و Dragon Walker و بقیه را ببینیم. Man, Origins یک خط سرگرم کننده است.

*با تشکر از Mattel برای ارسال این نمونه برای پیش نمایش

درباره نویسنده پست

منبع: http://thefwoosh.com/2023/05/mattel-masters-of-the-universe-origins-point-dread-and-talon-fighter-first-look/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا