Masters of the Universe Masterverse Revelation Mer-Man Review

بهترین شخصیت Masters of the Universe (شنیدید!) دومین شخصیت Masterverse خود را به دست آورده است و بار دیگر بر اساس ظاهر او در اربابان جهان: مکاشفه. Mer-Man، جنگ سالار اقیانوس بازگشته است و برای Masterverse او بهتر از همیشه است.

Mer-Man چند قیافه متفاوت داشت افشا نشان می دهد. چهره قبلی Masterverse ظاهر “حالی” خود را با زخم های نبرد و کمبود زره پوشانده بود و این بار نسخه فلش بک زنده شده است و اگر احساس می کنید برای شما آشناتر است باید. این نگاه قطعا نگاه کلاسیک مر-من را بیشتر به یاد می آورد و او همچنان هر دو چشم را در تدبیر دارد.

اگر شکل قبلی را دارید، بیشتر این رقم از آن پایه ساخته شده است. این مطمئناً نامناسب نیست، و ماتل کار خوبی در ساخت بریس‌ها و محافظ‌های ساق پا برای دقت انجام داده است. من نقاط کوچک بالای محافظ های ساق پا را دوست دارم، به خصوص که آنها به نمونه اولیه قدیمی مر-من برمی گردند، بنابراین طراحی جالبی است که با اجرای خوب در اینجا مطابقت دارد. من می گویم که رنگ پوست این یکی با شکل قبلی مطابقت ندارد. این یک مشکل است زیرا اگر بخواهید نمی توانید قطعات را تعویض کنید، و این بار رنگ سبز خاموش تر است، بنابراین من به آن اهمیتی نمی دهم.

همانطور که اشاره کردم، زره Mer-Man بازگشته است، و در حالی که برخی از آن حس های قدیمی را به یاد می آورد، اندازه و شکل در اینجا کاملاً متفاوت است. مطمئناً بزرگتر است و بیشتر از صفحاتی که شبیه پوسته به نظر می‌رسند، بیشتر از آنچه قبلاً دیده‌ایم، به خصوص در قسمت پشتی تشکیل شده است. قسمت‌های پشت و شانه‌ها در اطراف سر بسیار بالا می‌آیند، بنابراین من نگران بودم که مفصل گردن را محدود کند، اما خوشحالم که بگویم اصلاً اینطور نیست. نگین آبی شفاف روی قطعه سینه یک برجسته‌سازی بسیار خوب است، و خوب است که در نهایت آن قطعه آنطور که باید اجرا شود.

بخوان:  ‘Oh Baby Kart’ Racing Game Launches with SpongeBob Characters

Mer-Man واقعاً با لوازم جانبی زیادی عرضه نمی‌شود و بیشتر آن‌ها دست‌های قابل تعویض هستند. او دست‌ها، مشت‌ها، و دست‌های باز دارد و این دومی یادآور استایل‌های قدیمی است، این بار هنر نمادین پشت کارت. البته، او یک شمشیر ذرت افسانه ای، یا بهتر است بگوییم شمشیر استخوانی و دندانی است که حس کلاسیک را به تصویر می کشد و در عین حال جزئیات مدرن زیبایی به آن می دهد.

هی، این استادان جهان است، و هی، این مرد مرد است! اگر تا به حال یکی وجود داشته باشد، این یک ترکیب برنده است، بنابراین مطمئن شوید که این رقم Masterverse را دنبال می کنید، به خصوص اگر نسخه اول را نادیده بگیرید. همانطور که گفته شد، این یکی بسیار بیشتر به طراحی کلاسیک می‌انجامد، بنابراین فکر می‌کنم برای افراد زیادی فنجان خواهد بود. من همچنان علاقه مند به دریافت نسخه New Eternia از Mer-Man هستم، بنابراین امیدوارم که این نسخه بعدی برای خط تولید باشد.

آن را از اینجا بخرید

درباره نویسنده پست

منبع: http://thefwoosh.com/2023/05/mattel-masters-of-the-universe-masterverse-revelation-mer-man-review/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا