Masters of the Universe Masterverse New Eternia Deluxe Clawful

این Clawful کاری را انجام می دهد که من از زمانی که Clawful برای اولین بار وارد صحنه شد از یک Clawful می خواستم.

رقم اصلی؟ پنجه فنری. که خوبه MOtU همه چیز در مورد حقه بود، و این منطقی بود. MotU Classics این ترفند را انجام داد. سپس MotU Origins روند بارگذاری فنری را از آن پنجه ادامه داد.

و اینجا من چیزی جز یک پنجه مفصل و بدون فنر نمی خواستم. دیگر نمی‌خواستم فنری که چنگالی شکل پنجه‌ای من را دیکته کند. هک، من هرگز این کار را نکردم، اما ترفندهای اکشنی که از ابتدا در خط ساخته شده بودند، همیشه برای من بدهای ضروری بودند.

بنابراین، خط Masterverse آمده است، که به ارائه نسخه‌های کاملاً بد شخصیت‌های MotU ادامه می‌دهد، و یک پنجه مفصل دارد. در واقع، دو … دو پنجه مفصل دارد.

آه آه آه.

هر گونه محدودیتی که بر روی فیگورهای قبلی Clawful به دلیل حیله بارگذاری فنر اعمال شده بود، در این نسخه از بین رفته است، که این را به طور پیش فرض نسخه مورد علاقه من از Clawful می کند. اشتباه نکنید، من عاشق فیگور قدیمی خود هستم، من عاشق فیگور Origins و عاشق فیگور کلاسیک هستم. هر کدام از این خطوط در طول زمان چیزهای متفاوت و ضروری را برای من فراهم کرده است. من محدودیت ها و هدف هر کدام را می دانم.

اما این بار Clawful کاملاً قابل بازی است همانطور که من در تمام مدت می خواستم او باشد.

اگر نمی توانید بگویید، من واقعاً از پنجه های مفصلی خوشم می آید. من آنها را به همان اندازه دوست دارم که آقای برنز جلیقه اش را دوست دارد. و آن مرجع (یکی که بسیاری از مردم حتی ممکن است به آن نرسند) قدیمی‌تر از آن چیزی است که من فکر می‌کنم، پس بیایید ادامه دهیم.

بخوان:  The Vintage Collection AT-ST & Chewbacca On Sale At Best Buy For $43.99

در شکل برهنه‌اش، این فیگور Clawful تمام ویژگی‌های فیگور قدیمی را دارد. اما به عنوان بخشی از ابتکار Masterverse New Eternia، در صورتی که بخواهید با احساس متفاوتی پیش بروید، عناصر اضافی نیز در آن گنجانده شده است.

یک مهار سینه اضافی، و یک تکه پشتی که در جای خود محکم می‌شود، همراه با یک بند بازو وجود دارد. همه اینها ظاهری کمی خرچنگ‌تر به او می‌دهد. اگر صادق باشم، من واقعاً ظاهر او را با عناصر اضافی دوست دارم. این به او ظاهری زیبا و تاثیرگذار به ظاهر کلی او می دهد. من به دلیل تعصب خالصانه قدیمی خود، ظاهر معمولی او را پیش‌فرض می‌کنم، اما به‌روزرسانی «نیو اترنیا» بسیار جذاب است.

او با گرز سبز رنگ دقیق و قدیمی خود و یک سپر می آید. فکر نمی‌کنم تا به حال از گرز فیگور قدیمی استفاده کرده باشم. پنجه هایش همیشه برای او سلاح کافی به نظر می رسید. هر چند گنجاندن در اینجا خوب است.

سر در جهتی 200 برابر بیشتر خم می شود و از ابروهای مشکی و چشمان درشت تر چهره قدیمی پرهیز می کند. زمانی که کلاسیک یک چیز بود، به یاد می‌آورم که بسیاری از مردم به کله‌های قدیمی Clawful و اینکه چقدر «ماپتی» بود، می‌گفتند، بنابراین این کار تا حدودی آن را کاهش می‌دهد. در حالی که من از طرفداران هد قدیمی هستم، این مدل سر برای ظاهر کلی او بسیار خوب عمل می کند.

او عمدتاً پنجه های مفصلی دارد. عاشقشم.

درباره نویسنده پست

منبع: http://thefwoosh.com/2023/06/matterl-masters-of-the-universe-masterverse-new-eternia-deluxe-clawful/

بخوان:  Moose Toys Names Industry Vet Ronnie Frankowski as Global President
وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا