Marvel Legends Avengers 60th Anniversary Hawkeye با عکس های تبلیغاتی Sky-Cycle و پیش سفارش

کلینت یک سواری جدید دارد!

در آمازون، Entertainment Earth یا BigBadToyStore پیش‌سفارش کنید!

با Hawkeye و دیگر چهره های اکشن سری Hasbro Marvel Legends، هیجان و شگفتی دنیای مارول را به مجموعه خود بیاورید! (محصولات اضافی هر کدام جداگانه فروخته می شوند. بسته به در دسترس بودن.) کلینت بارتون، مجری سابق سیرک، زندگی جنایتکارانه را کنار گذاشت تا به عنوان Hawkeye به Avengers بپیوندد. او با استفاده از مهارت های تیراندازی با کمان در بالای Sky-Cycle خود مبارزه با دشمنانی را رهبری می کند که هیچ قهرمانی نمی تواند در برابر آن مقاومت کند. این اکشن فیگور 6 اینچی در مقیاس 6 اینچی Marvel Legends Avengers 60th Anniversary جزئیاتی دارد که شبیه شخصیت Hawkeye از Marvel Comics است و دارای جزئیات عالی و نقاط مختلف بیان است. همراه با وسیله نقلیه Sky-Cycle الهام گرفته شده از کمیک که فیگور می تواند روی آن بنشیند و 6 لوازم جانبی.

شامل شکل، وسیله نقلیه و 6 لوازم جانبی.

  • HAWKEYE: کلینت بارتون، مجری سابق سیرک، از زندگی جنایتکارانه چشم پوشی کرد تا به عنوان Hawkeye به Avengers بپیوندد. او با استفاده از مهارت های تیراندازی با کمان در بالای Sky-Cycle خود مبارزه با دشمنانی را رهبری می کند که هیچ قهرمانی نمی تواند در برابر آن مقاومت کند.
  • Avengers 60th Anniversary: ​​این شخصیت اکشن Hawkeye از ظاهر این شخصیت در کمیک های مارول الهام گرفته شده است و به مجموعه ای از اکشن فیگورهای Marvel Legends اضافه می شود.
  • SKY-CYCLE VEHICLE: این اکشن فیگور کلکسیونی Hasbro Marvel Legends با وسیله نقلیه Sky-Cycle در مقیاس 6 اینچی و 6 لوازم جانبی از جمله پایه وسیله نقلیه، کمان و تیر ارائه می شود.
  • طراحی و بیان ممتاز: طرفداران و کلکسیونرهای مارول می توانند این اکشن فیگور 6 اینچی کاملاً مفصل بندی شده را با سر، بازوها و پاهای قابل حمل و همچنین دکوی ممتاز در مجموعه خود به نمایش بگذارند.
بخوان:  The Year’s Hot New Toys on ABC Washington

درباره نویسنده پست

منبع: http://thefwoosh.com/2023/05/hasbro-marvel-legends-avengers-60th-anniversary-hawkeye-with-sky-cycle-promo-pics-and-pre-orders/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا