Lovevery به سنگاپور گسترش می یابد - کتاب اسباب بازی

Lovevery به سنگاپور گسترش می یابد – کتاب اسباب بازی

Lovevery کیت های Play خود را تنها یک سال پس از گسترش برند اوایل کودکی به استرالیا به سنگاپور می آورد.

خانواده‌ها در سنگاپور اکنون می‌توانند به 18 کیت بازی پر از اسباب‌بازی‌های مناسب رشدی که برای کودکان صفر سال به بالا ایجاد شده‌اند، و همچنین به باشگاه Play دسترسی داشته باشند. بسته‌های بازی با الهام از اصول مونته سوری، توسط کارشناسان رشد کودک طراحی شده‌اند که ترکیبی از ملزومات بازی مبتنی بر صحنه، کتاب‌های کودکان و راهنمای بازی به عنوان بخشی از سیستم پشتیبانی کامل Lovevery برای والدین است که شامل مشاوره‌های تخصصی، ایده‌های فعالیت و غیره است.

رودریک موریس، یکی از بنیانگذاران و رئیس Lovevery می‌گوید: «در تنها 12 ماه در بازار استرالیا، Lovevery یک پایگاه مصرف‌کننده که شامل نیمی از کدپستی استرالیا است، افزایش داده است. “با بیش از 350000 مشترک فعال در سراسر جهان، که یک پنجم آنها خارج از ایالات متحده هستند، ماموریت Lovevery به وضوح فراتر از آمریکای شمالی طنین انداز است. ما از روابطی که با خانواده‌هایی در سرتاسر جهان ایجاد کرده‌ایم که لاووری را به خانه‌هایشان آورده‌اند، سپاسگزاریم و مشتاقانه منتظر اضافه کردن سنگاپوری‌ها به میان آنها هستیم.»

جسیکا رولف، یکی از بنیانگذاران Lovevery و می گوید: “به عنوان یک برند جهانی، ما می دانیم که Lovevery قدرت بهبود نتایج را برای کودکان در سراسر جهان دارد و ماموریت ما همچنان خدمت به خانواده های بیشتری به روش های جدید برای سال های اولیه زندگی است.” مدیر عامل. والدین در سرتاسر جهان تمایلی مشابه و جهانی ابراز می‌کنند – می‌خواهند بهترین شروع زندگی را به فرزندشان بدهند. پس از گذراندن زمان در این کشور در اوایل سال جاری، بلافاصله مشخص شد که این امر به ویژه در مورد خانواده‌های سنگاپوری صادق است. ما هیجان زده هستیم که Lovevery اکنون می تواند تقاضای رو به رشد در این بازار را برای یک برنامه جامع یادگیری اولیه که هم به والدین و هم به کودک خدمت می کند، برآورده کند.

بخوان:  Mattel's Fisher-Price Imaginext Wars Star Wars Darth Vader Bot را نشان می دهد

کیت های Play توسط Lovevery اکنون در سنگاپور در lovevery.com.au در دسترس است و با اشتراک هر دو تا سه ماه یک بار با شروع از 130 دلار استرالیا برای هر کیت Play تحویل داده می شود.

منبع: https://toybook.com/lovevery-singapore-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا