LOL سورپرایز جدید! عروسک های حباب سورپرایز به اسباب بازی های سورپرایز تغییر می دهند

اسباب بازی های سورپرایز یکی از داغ ترین ژانرهای اسباب بازی سال گذشته هستند و LOL Surprise! عروسک ها یکی از اسباب بازی هایی هستند که همه چیز را شروع کردند. جدیدترین راه‌اندازی این برند از MGA Entertainment، بچه‌ها را با روش جدیدی برای آشکار کردن شگفتی‌هایشان آشنا می‌کند.

LOL سورپرایز! عروسک های حباب سورپرایز به اسباب بازی های بچه ها علم می بخشند. برای باز کردن قفل یکی از 12 شخصیت، بچه‌ها «شکر» و «ادویه» را با هم مخلوط می‌کنند و سپس آب اضافه می‌کنند تا حباب‌ها را تماشا کنند و قبل از اینکه عروسک و لوازم اسرارآمیز آن را فاش کنند، نگاه می‌کنند و تغییر رنگ می‌دهند! سه مجموعه از اسباب‌بازی‌های Bubble Surprise که برای بچه‌های 4 سال به بالا طراحی شده است: سری Lil Sisters دارای 12 اسباب‌بازی برای جمع‌آوری با ویژگی‌های تغییر رنگ است. صف حیوانات خانگی سورپرایز با 12 همراه حیوانات برای جمع آوری. و سری Surprise Deluxe که شامل یک عروسک منحصر به فرد، یک خواهر Lil، دو لباس، دو جفت کفش، یک بطری، و فزهای تغییر رنگ است.

در چند مرحله آسان، بچه ها می توانند از یک اسباب بازی حبابدار جدید پرده برداری کنند! | منبع: MGA Entertainment

MGA Entertainment تعداد زیادی LOL Surprise را عرضه کرده است! اسباب بازی های امسال، از جمله LOL Surprise! عاشق خطوط Mini Bites و Sweets است که هر دو از آب نبات و سایر خوراکی ها الهام گرفته شده اند. سوو مینی! LOL سورپرایز! عروسک هایی که دارای سورپرایز توپ درون یک توپ هستند. و LOL سورپرایز! Confetti Pop Birthday، که بچه ها می توانند درست مثل یک هدیه تولد باز کنند!

بخوان:  Topps Star Wars Living Set (Week 218) - Anooba & Krismo Sodi

LOL سورپرایز! Bubble Surprise Dolls در ماه ژوئن وارد قفسه‌ها شد. در همین حال، برای مشاهده آخرین پیشنهادات MGA Entertainment، به lolsurprise.com مراجعه کنید.

منبع: https://thetoyinsider.com/lol-surprise-bubble-surprise-dolls-launch/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا