Lite-Brite Mini-X Connect برای سفرهای تابستانی عالی است

از دهه 80، Lite-Brite زندگی بچه‌ها را با بازی‌های گیج‌کننده و طرح‌های رنگارنگ بهبود می‌بخشد. اکنون (به چند سال بعد اشاره نمی‌کنیم) این اسباب‌بازی به شکل کاملاً جدید و مینیاتوری موجود است که هنوز هم ارزش بازی دارد.

Lite-Brite Mini-X Connect که جدید از Basic Fun! با این حال، برخلاف Lite-Brites گذشته، این یکی کوچک است! این یک شبکه 4 در 4 اینچی است که آن را برای سفرهای ماشینی مناسب می‌کند و در راه رفتن به کمپ تابستانی به راحتی در کوله‌پشتی انداخته می‌شود. همچنین می‌تواند به Mini-X Connect دیگر متصل شود، به این معنی که بچه‌ها می‌توانند چندین طرح را بخرند تا طرح‌های منحصربه‌فرد ایجاد کنند یا با دوستانی که یکی دارند جفت شوند.

هر طرف شبکه قابل اتصال است، بنابراین با آنچه بچه ها و دوستانشان می توانند ایجاد کنند، امکانات بی پایان است. اگر به یک رویداد خانوادگی می روید، این یک هدیه سرگرم کننده برای همه بچه های 4 سال به بالا خواهد بود. با قیمت 9.99 دلار، بسته به تعداد فرزندان خانواده شما، گزینه چندان گران نیست. همچنین در حالی که با بزرگترها شایعات می کنید، آنها را از موهای شما دور نگه می دارد، و این واقعاً قیمتی ندارد.

به عنوان کسی که هر چیزی را که لمس می کند از دست می دهد، تنها نگرانی من در سفر با این مجموعه، 170 مینی گیره همراه آن است. اگر کسی روی کف ماشین بیفتد، احتمالاً برای همیشه در کنار ماهی‌های سرخ شده مک‌دونالد و پول خرد کردن جیب در آنجا زندگی می‌کند. برای کمک به حفظ امنیت بیشتر، می توانید گیره ها را در یک کیسه پلاستیکی قابل مهر و موم قرار دهید، یا بهتر از آن، کل مجموعه را در ظرف غذا قرار دهید تا برای حمل و نقل راحت تر، همه آن ها را در یک مکان نگه دارید.

بخوان:  Canadian Toy Association’s Toys for the North Sets Annual Donation Record

از نوستالژی این مجموعه Lite-Brite به سختی می توان گذشت. والدین همچنین می توانند «فراموش کنند» آن را به طور کلی به بچه ها بدهند و آن را به عنوان یک چیز سرگرم کننده در هنگام تماس های خسته کننده زوم روی میز خود نگه دارند. برای هر کسی که باشد، قبل از اتمام روز به سه باتری AAA نیاز دارید.

Lite-Brite Mini-X Connect اینجاست تا خانواده ها را با اوقات خوشی به هم متصل کند.


LITE-BRITE MINI-X CONNECT

ایجاد، اتصال، و درخشش! این نسخه کوچک با الهام از اسباب‌بازی کلاسیک Lite-Brite دهه 80، دارای شبکه‌ای 4 در 4 اینچی است که برای طراحی‌های بزرگ‌تر و خلاقانه‌تر به سایر اتصالات Mini-X متصل می‌شود. هر مجموعه شامل هشت الگوی طراحی و 170 گیره رنگارنگ است که با ضربه زدن بچه ها روشن می شوند.
منبع: https://thetoyinsider.com/the-lite-brite-mini-x-connect-review/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا