LEGO Technic و پژو صدمین سالگرد Le Mans را با چالش ساخت استقامت 24 ساعته جشن گرفتند • The Toy Book

موتورهای خود را روشن کنید!

سازندگان LEGO Technic و تیم طراحی خودرو پژو اسپورت، به مناسبت جشن صدمین سالگرد مسابقه 24 ساعته لمانز، بزرگترین چالش ساخت خود را تا به امروز انجام می دهند – افزایش هایپرکار هیبریدی LEGO Technic Peugeot 9×8 24H Le Mans به 11 مقیاس : 1 فقط در 24 ساعت.

امروز ساعت 1 بعد از ظهر به وقت شرقی، سازندگان چالش ساخت استقامتی را در پیست Circuit de la Sarthe در غرفه پژو اسپورت در دهکده هواداران آغاز خواهند کرد. بازدیدکنندگان می توانند مونتاژ خودرو را به صورت زنده در محل توسط 12 متخصص طراحی، مهندسی و ساخت تیم LEGO در کلادنو، جمهوری چک تجربه کنند.

تیم سازندگان 24 ساعت فرصت دارند تا مدلی در اندازه واقعی از ماشین 11775 قطعه ای بسازند. | منبع: گروه لگو

این تیم مفهومی را برای «هیپر عناصر» ایجاد کرده است – نسخه‌های پیشرفته‌ای از عناصر معمولی فنی لگو که از صدها قطعه تک‌نفری لگو ساخته شده‌اند – که امروز برای اولین بار توسط سازندگان اصلی استفاده خواهد شد.

پس از رونمایی از مدل LEGO Technic در ماه آوریل، تیم ها خود را برای این چالش آماده کرده اند. در حالی که ساخت ساخت‌های LEGO Technic معمولاً به تیم‌های 8 سازنده و بیش از 5 ماه زمان نیاز دارد، تیمی که این چالش را انجام می‌دهد فقط 24 ساعت فرصت دارد تا ببیند آیا می‌تواند ساعت را شکست دهد و ابرخودروی قدرتمند را درست مانند پژو واقعی بازسازی کند. به پیست لمان می رسد.

طرفداران Le Mans می‌توانند از فروشگاه LEGO دیدن کنند یا عشق خود به ورزش‌های موتوری را در منطقه تجربه گروه LEGO در دهکده هواداران کشف کنند. آنها این شانس را خواهند داشت که با ساختن و مسابقه دادن ماشین لگو خود، مهارت مهندسی خود را آزمایش کنند، با نمایشگرهای لگو ساخته شده توسط طرفداران محلی عکس بگیرند و در مسابقاتی شرکت کنند تا برنده مجموعه های لگو با امضای طراح لگو Aurélien Rouffiange شوند.

بخوان:  Silverhawks Wave 1 Armored Mon*Star

پرچم شطرنجی فردا ساعت 13 به وقت شرقی به اهتزاز در خواهد آمد. گروه LEGO را در فیس بوک، اینستاگرام و توییتر برای به روز رسانی زنده از Le Mans.

منبع: http://toybook.com/lego-technic-peugeot-celebrate-le-mans-100-anniversary-with-24-hour-endurance-build-challenge/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا