LEGO Gears برای رویدادهای راه اندازی «LEGO 2K Drive» در شهر نیویورک

ماشین‌های لگو همیشه برای ساخت، مسابقه و گشت و گذار در اطراف سرگرم‌کننده هستند، حالا بچه‌ها می‌توانند آنها را به دنیای مجازی ببرند.

LEGO 2K Drive یک بازی ویدیویی جهان باز است که برای کودکان ۱۰ سال به بالا طراحی شده است. بازیکنان از طریق شهر LEGO سرعت می‌گیرند، وسایل نقلیه را عوض می‌کنند، کاوش می‌کنند و با دوستان خود مسابقه می‌دهند. وقتی بچه‌ها دنیای باز گسترده را کاوش نمی‌کنند، می‌توانند در حالت داستانی بازی کنند، که در آن می‌توانند در مسابقات مسابقه دهند و بازی‌های کوچک انجام دهند!

بچه‌ها می‌توانند دنیای باز را کشف کنند یا حالت داستان را دنبال کنند LEGO 2K Drive. | منبع: گروه لگو

در چند هفته آینده، لگو میزبان رویدادهایی برای جشن راه اندازی است LEGO 2K Drive با بازیکنان از فردا، 19 می، فروشگاه LEGO در خیابان پنجم شهر نیویورک میزبان یک LEGO 2K Drive رویداد راه‌اندازی شامل ایستگاه‌های بازی برای آزمایش بازی، فرصت‌های عکس، و یک نقاشی دیواری LEGO مشترک برای بازدیدکنندگان برای اضافه کردن به آن. مراسم رونمایی تا 29 می ادامه خواهد داشت.

در 27 می، از ساعت 11 صبح تا 4 بعد از ظهر، PrestonYT، یک تأثیرگذار بازی YouTube با بیش از 14 میلیون مشترک، میزبان رویداد PrestonPlayz خواهد بود. مهمانان می‌توانند در یک ملاقات و احوالپرسی، هدایای لگو، و فرصتی برای بچه‌ها برای به چالش کشیدن پرستون در مسابقه شرکت کنند. LEGO 2K Drive.

بچه‌ها می‌توانند LEGO Mclaren را با پیدا کردن آن دریافت کنند LEGO 2K Drive کامیون ها و اتومبیل ها در شهر نیویورک این آخر هفته! | منبع: گروه لگو

از 19 تا 23 اردیبهشت، ویژه LEGO 2K Drive-ماشین‌ها و کامیون‌های مضمون در شهر حرکت می‌کنند و مجموعه‌های مینی لگو مکلارن را ارائه می‌کنند. خودروها هشت ساعت در روز در اطراف منهتن می چرخند، بنابراین بچه ها زمان زیادی برای پیدا کردن آنها خواهند داشت! سرانجام، از 22 تا 24 مه، یک اتوبوس LEGO City برای بازدید از مکان‌های دیدنی شهر نیویورک، از جمله مرکز راکفلر، با بچه‌ها در شهر حرکت می‌کند. اتوبوس LEGO City دارای فعالیت‌های هیجان‌انگیز، عکس‌برداری تعاملی و ایستگاه‌های بازی برای بچه‌ها خواهد بود!

بخوان:  Kids Can Save the Flower Kingdom in ‘Super Mario Bros. Wonder’

LEGO 2K Drive در حال حاضر روی نینتندو سوییچ، پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه شخصی با قیمت 69.99 دلار در lego.2k.com در دسترس است. بچه‌ها می‌خواهند برای رویداد راه‌اندازی و سایر لحظات سرگرم‌کننده قبل از بازی به فروشگاه LEGO در شهر نیویورک بروند. LEGO 2K Drive!

منبع: https://thetoyinsider.com/lego-2k-drive-launch-events/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا