LEGO جشن Disney100 را با مجموعه ها و مینی فیگورهای جدید ادامه می دهد

لگو 100 سالگی دیزنی را با سه محصول جدید جشن می گیرد که مطمئناً خلاقیت بچه ها را بر می انگیزد.

کودکان ۵ سال به بالا می‌توانند با کیف‌های اسرارآمیز LEGO Minifigures Disney 100 لحظات فیلم مورد علاقه خود را بازسازی کنند. این شخصیت های متحرک نمادین قرن گذشته برای جمع آوری، نمایش یا جرقه زدن بازی های تخیلی عالی هستند. بچه‌ها می‌توانند صحنه‌های محبوب فیلم‌های دیزنی را بازسازی کنند یا رویای ماجراجویی‌های اکشن خود را داشته باشند.

هر کیسه رمز و راز مهر و موم شده با یکی از 18 شخصیت ممکن ارائه می شود: میکی شاگرد جادوگر، پینوکیو، جیمینی کریکت، ملکه، استیچ 626، پوکاهونتاس، کرولا د ویل و یک توله سگ دالماسی، میگل و دانته، ارنستو د لا کروز، اوسوالد. ، رابین هود، شاهزاده جان، تیانا، دکتر فاسیلیه، ملکه قلب ها، مولان، آرورا و بایمکس. هر شخصیت حداقل با یک لوازم جانبی جالب و یک جزوه اطلاعات جمع آوری همراه است. کیف های اسرارآمیز LEGO Minifigures Disney 100 در تاریخ 1 می با قیمت 4.99 دلار در دسترس خواهند بود.

مجموعه نمادهای انیمیشن LEGO 100 Years of Disney دارای امکاناتی برای کودکان 6 ساله به بالا است که به دنبال گسترش خلاقیت در دکوراسیون خود هستند. مجموعه 1022 قطعه ای شامل 12 بشقاب 8×8، قاب عکس و عناصر چوب لباسی، و تعداد زیادی کاشی است که بچه ها می توانند از آنها برای ساختن 12 آیکون به طور همزمان استفاده کنند، به علاوه یک مینی فیگور منحصر به فرد میکی موس که یک قلم مو و یک پالت در دست دارد. به طور کلی، 72 طرح مختلف دیزنی وجود دارد که در شش مجموعه 12 تایی از هم جدا شده اند.

در حین ساخت، بچه ها همچنین می توانند از یک ماجراجویی آسان با آن لذت ببرند لگو ساز برنامه، که بزرگنمایی می کند و مدل ها را به صورت سه بعدی می چرخاند، مجموعه ها را ذخیره می کند و پیشرفت کاربر را ردیابی می کند. این دکور دیواری بیش از 11 اینچ ارتفاع و 12.5 اینچ عرض دارد. تعویض نمادها در داخل و خارج از کلاژ قاب شده برای مخلوط کردن آن در هر زمان آسان است. مجموعه LEGO 100 Years of Animation Icons در تاریخ 1 ژوئن با قیمت 59.99 دلار در دسترس خواهد بود.

یکی دیگر از مجموعه‌های جدید لگو که الهام‌بخش بچه‌های 7 ساله به بالا است، خانه درختی افسون‌شده است. این مجموعه 1016 قطعه ای دارای یک خانه درختی دو سطحی، یک آبشار، یک زیپ لاین، 13 مجسمه عروسک مینی لگو، و بسیاری از لوازم جانبی و ویژگی های پنهان برای کشف، از جمله غار پشت آبشار و یک راه پله مخفی در خانه درختی است. بچه ها هم می توانند استفاده کنند لگو ساز برنامه برای کمک به این مجموعه.

خانه درختی طلسم شده با قهرمانان محبوب دیزنی، از جمله مولان، رایا، السا، موانا، تینکر بل، آلیس، وندی، بل، تیانا، آنا، پوکاهونتاس، پرنسس جاسمین و میرابل عرضه می شود. طرفداران پرنسس دیزنی از طیف گسترده ای از شخصیت ها برای کمک به پرورش بازی خلاقانه لذت خواهند برد. The Enchanted Treehouse اکنون با قیمت 159.99 دلار برای پیش خرید در دسترس است و در تاریخ 1 ژوئن ارسال می شود.

با این محصولات جدید لگو، بازی و داستان سرایی بی پایان را به یکی از طرفداران دیزنی هدیه دهید. به زودی آنها را در فروشگاه های LEGO و در lego.com جستجو کنید.


مینی فیگور لگو دیزنی 100


لگو 100 سال آیکون های انیمیشن دیزنی

مجموعه 1022 قطعه ای شامل 12 بشقاب 8×8، قاب عکس و عناصر چوب لباسی، و تعداد زیادی کاشی است که بچه ها می توانند از آنها برای ساختن 12 آیکون به طور همزمان استفاده کنند، به علاوه یک مینی فیگور منحصر به فرد میکی موس که یک قلم مو و یک پالت در دست دارد. به طور کلی، 72 طرح مختلف دیزنی وجود دارد که در شش مجموعه 12 تایی از هم جدا شده اند.خانه درختی مسحور لگو

این مجموعه 1016 قطعه ای دارای یک خانه درختی دو سطحی، یک آبشار، یک زیپ لاین، 13 مجسمه عروسک مینی لگو، و بسیاری از لوازم جانبی و ویژگی های پنهان برای کشف، از جمله غار پشت آبشار و یک راه پله مخفی در خانه درختی است. The Enchanted Treehouse با قهرمانان محبوب دیزنی از جمله Mulan، Raya، Elsa، Moana، Tinker Bell، Alice، Wendy و…
منبع: https://thetoyinsider.com/lego-disney100-new-sets-and-minifigures/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا