Jazwares Hello Kitty and Friends Toys را راه اندازی می کند

آماده باشید، عاشقان Hello Kitty! Jazwares توافق نامه ای برای ساخت یک سری اسباب بازی با شخصیت های Sanrio به دست آورده است که انتظار می رود سال آینده راه اندازی شود.

این خط شامل شخصیت‌های محبوبی مانند Hello Kitty، Kuromi، My Melody، Cinnamoroll، و Keroppi و همچنین شخصیت‌های معروف سری نتفلیکس مانند Aggretsuko و Gudetama خواهد بود. انتظار می رود این خط شامل اسباب بازی های پلاستیکی، مخمل خواب دار و اقلام فصلی باشد.

در حالی که بچه‌ها منتظر عرضه بعدی اسباب‌بازی Jazwares هستند، می‌توانند به مارک‌های معروف دیگری که شرکت اسباب‌بازی با آنها کار کرده است، مانند پوکمون، جنگ ستارگان، کوکاملون و فورتنایت نگاهی بیندازند. Jazwares همچنین دارای Squishmallows همیشه محبوب است، یک خط مخملی که به دلیل نرمی و لطافت باورنکردنی اش شناخته شده است.

گودتاما یکی از شخصیت های مورد انتظار در خط جدید محصولات است. | منبع: نتفلیکس

بچه ها همچنین می توانند سریال نتفلیکس را تماشا کنند Gudetama: An Eggcellent Adventure اگر آنها مایلند قبل از بیرون آمدن اسباب بازی های جدید، شخصیت Sanrio مورد علاقه بعدی خود را پیدا کنند. این سریال حاوی زرده تنبل تخم مرغ گودتاما است که به یک جوجه تازه از تخم در آمده کمک می کند تا به خانه برود.

انتظار می‌رود جدیدترین اسباب‌بازی‌های Hello Kitty و Friends از Jazwares سال آینده در خرده‌فروشان حضوری و همچنین فروشگاه‌های آنلاین عرضه شوند. چه بچه‌ها نتوانند Kuromi یا My Melody را به اندازه کافی دریافت کنند، یک اسباب‌بازی سرگرم‌کننده جدید برای آنها وجود خواهد داشت که از آن لذت ببرند!

بخوان:  نمودارهای نیلسن برای ماندالوریان - پست فینال

منبع: https://thetoyinsider.com/jazwares-hello-kitty-and-friends-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا