Jazwares با Sanrio به عنوان صاحب امتیاز اصلی اسباب بازی برای Hello Kitty and Friends شریک می شود • The Toy Book

Jazwares بزرگ صنعتی قرارداد مجوز دیگری را، این بار با نام تجاری معروف Hello Kitty and Friends از Sanrio به دست آورده است.

جرمی پادور می‌گوید: «Hello Kitty یکی از محبوب‌ترین برندهای بین نسلی در جهان است و Jazwares به عنوان صاحب امتیاز اسباب‌بازی، فرصت فوق‌العاده‌ای دارد تا بخشی از میراث داستانی خود در خرده‌فروشی باشد و به شکل‌دهی و ایجاد فصلی عظیم و پرجنب‌وجوش از بازی کمک کند». ، مدیر ارشد برند، Jazwares. ما نمی‌توانیم منتظر باشیم تا طرفداران در تمام سنین را با سطح جدیدی از سرگرمی با سری Hello Kitty and Friends معرفی کنیم که روشی نوآورانه و معتبر برای تعامل با شخصیت‌های مورد علاقه و همچنین تجلیل از برند محبوب ارائه می‌دهد.

Jazwares مجموعه متنوعی از اسباب‌بازی‌ها با شخصیت‌های Sanrio را طراحی، تولید و روانه بازار خواهد کرد که انتظار می‌رود در سال 2024 عرضه شود. این خط شامل شخصیت‌هایی مانند Hello Kitty، Kuromi، My Melody، Cinnamoroll، و Keroppi و همچنین شخصیت‌های شناخته شده خواهد بود. از سریال های مرتبط نتفلیکس مانند آگرتسوکو و گودتاما. انتظار می رود این خط شامل اسباب بازی های پلاستیکی، مخمل خواب دار و اقلام فصلی باشد.

Jazwares سابقه طولانی در توسعه اسباب بازی ها و سایر محصولات با تعدادی از مارک های محبوب مانند Pokémon، Star Wars، CoComelon و Fortnite دارد.

بخوان:  Make New Tropical Friends in ‘Hello Kitty Island Adventure’

منبع: http://toybook.com/jazwares-sanrio-2024/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا