Jazwares با گروه بازی های East Side در بازی موبایل Squishmallows شریک می شود • کتاب اسباب بازی

برند Squishmallows در حال تبدیل شدن به موبایل است.

Jazwares و گروه بازی‌های East Side (ESGG) در حال همکاری برای توسعه یک بازی موبایلی با الهام از حس جذاب هستند که در سال 2017 عرضه شد و از آن زمان تاکنون بیش از 200 میلیون Squishmallow در سراسر جهان فروخته است. هر مخمل خواب دار کلکسیونی Squishmallows دارای شخصیت خاص خود، طراحی منحصر به فرد و احساس فوق العاده نرم است. با در دسترس بودن بیش از 2000 کاراکتر Squishmallows، طرفداران اکنون این فرصت را خواهند داشت تا شخصیت های مخمل خواب دار را به صورت آنلاین نیز جمع آوری کنند. این بازی علاوه بر شخصیت های مورد علاقه طرفداران، شامل شخصیت های جدیدی نیز می شود.

گرهارد رانکن، معاون ارشد برند و بازاریابی در Jazwares می‌گوید: «پدیده Squishmallows و تقاضای جهانی، برند را به ارتفاعات جدیدی از جمله مشارکت‌های نوآورانه بین گروهی ارتقا داده است. از آنجایی که جامعه Squishmallows به رشد و تنوع خود ادامه می دهد، همکاری ما با East Side Games به ما کمک می کند تا تجربیات جدید بازی های موبایلی متمرکز بر طرفداران را ارائه دهیم.

در مورد برنامه های آینده این شرکت در نمایشگاه مجوز بیشتر بدانید. | منبع: Jazwares

جیسون بیلی، مدیر عامل ESGG، می‌افزاید: «Squishmallows در سراسر جهان مورد علاقه است و ما بسیار هیجان‌زده هستیم که با سطوح جدید سرگرمی و تعاملی که فقط با بازی موبایل ما امکان‌پذیر است، به مخاطبانش خدمت کنیم و آن‌ها را گسترش دهیم. ما نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چگونه بازیکنان و طرفداران می‌توانند با Squish مورد علاقه خود بازی کنند، به اشتراک بگذاریم.

Jazwares در نمایشگاه Licensing Expo در لاس وگاس ماه آینده، آنچه را که در آینده برای برند Squishmallows وجود دارد به نمایش خواهد گذاشت.

بخوان:  The Year’s Hot New Toys on ABC Washington

منبع: http://toybook.com/jazwares-squishmallows-mobile-game/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا