Jazwares، Mob Entertainment "Poppy Playtime Forever" را در "Roblox" راه اندازی کرد

Jazwares، Mob Entertainment “Poppy Playtime Forever” را در “Roblox” راه اندازی کرد

Jazwares و Mob Entertainment برای راه اندازی با یکدیگر همکاری کرده اند Poppy Playtime Forever بر روبلوکس. بازی برای روبلوکس کاربران امروز، 29 فوریه.

Poppy Playtime Forever، بر اساس بازی ویدیویی Mob Entertainment زمان پخش پاپی، فرصت های بازی فراگیر فرنچایز را گسترش می دهد و تجربه محتوای تولید شده توسط کاربر را بیشتر بررسی می کند.

تریلر نشان می دهد که کاربران چگونه می توانند سطوح خود را بسازند. | منبع: Mob Entertainment

در بازی، بازیکنان وارد فروشگاه Playtime Co. می شوند تا کارخانه اسباب بازی متروکه را جستجو کنند، محیط های جدید را باز کنند و بر چالش ها غلبه کنند. حداکثر 10 بازیکن می توانند برای زنده ماندن در فروشگاه متحد شوند. بازیکنان همچنین می توانند محتوای تولید شده توسط کاربر را با یک ویرایشگر سطح ایجاد کنند تا داستان ها و چالش های خود را طراحی کرده و با دیگران به اشتراک بگذارند.

Zach Belanger، بنیانگذار و مدیر عامل Mob Entertainment، و Seth Belanger، همکار، می‌گوید: «ما هیجان‌زده‌ایم که می‌بینیم جهان Poppy Playtime به طور مداوم گسترش می‌یابد، و این همکاری با Jazwares نشان‌دهنده فصل جدیدی در ارائه تجربه‌های بازی همهجانبه به بازیکنان ما است. بنیانگذار و مدیر ارشد انطباق. “روبلوکس هر ماه 350 میلیون کاربر را سرگرم می کند و ما بازخوردهای زیادی از طرفداران برای توسعه یک بازی رسمی برای این پلتفرم دریافت کرده ایم. Poppy Playtime Forever قرار است انقلابی در روبلوکس چشم انداز بازی، ارائه ترکیبی از داستان سرایی، توانایی همکاری با سایر بازیکنان و خلاقیتی که بازیکنان در سراسر جهان را مجذوب خود می کند.

شخصیت هایی مانند Huggy Wuggy و Kissy Missy ظاهر می شوند و روبلوکس کاربران همچنین می توانند آواتارهای خود را با انحصاری سفارشی کنند زمان پخش پاپیلوازم جانبی با مضمون در حین به دست آوردن پوسته ها، شخصیت ها و موارد دیگر.

بخوان:  Toikido طلسم UEFA EURO2024 با الهام از اسباب بازی نمادین کودکان ایجاد می کند • کتاب اسباب بازی

استودیوی بازی Jazwares مانند هیچ کس دیگری نمی‌تواند مالکیت معنوی را زنده کند و ما از همکاری با Mob Entertainment و معرفی آن بسیار هیجان‌زده هستیم. Poppy Playtime Forever به روبلوکس پلتفرم، گفت: Kyle Hulse، مدیر بازی در Jazwares. “با زمان پخش پاپیمحبوبیت گسترده و روبلوکس تاریخچه غنی محتوای تولید شده توسط جامعه، با ورود این برند به حوزه‌های مختلف بازی، بهترین تطابق است.

Poppy Playtime Forever امروز در roblox.com راه اندازی می شود.

منبع: https://toybook.com/jazwares-mob-entertainment-poppy-playtime-forever-launch/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا