JAKKS Pacific Beats Q1 Estimates به عنوان Super Mario Bros. Power Up Sales • The Toy Book

منبع: کتاب اسباب بازی

صنعت اسباب بازی سه ماهه اول چالش برانگیز را پشت سر گذاشت، اما JAKKS Pacific بهتر از حد انتظار عمل کرد.

این شرکت کاهش 11 درصدی در فروش خالص را به 107.5 میلیون دلار گزارش داد در حالی که حاشیه و سود آن اندکی افزایش یافت. در سطح جهانی، تجارت بازی های اکشن و کلکسیونی JAKKS 19 درصد افزایش یافت که عمدتاً ناشی از فروش قوی محصولات مرتبط با فیلم برادران سوپر ماریو تا حدی کاهش 23 درصدی در فروش عروسک ها و محصولات نقش آفرینی را جبران کند.

استفان برمن، رئیس و مدیر عامل JAKKS Pacific می‌گوید: «ما از عملکرد سال تا به امروز خود با بستن سه ماهه اول خرسندیم و در مورد احتمالات باقی‌مانده سال هیجان‌زده هستیم. ما بیش از 100 میلیون دلار محصول را در سه ماهه اول برای دومین سال متوالی ارسال کردیم و این اولین باری است که در سال های متوالی از سال 2009 این کار را انجام می دهیم. ما در تمام سال مقایسه درآمد چالش برانگیزی داریم، اما ناخالص قابل توجه ما بهبود حاشیه تاثیر را در سه ماهه اول کاهش داد.

JAKKS در بازارهای بین‌المللی امسال با افزایش 7 درصدی در فروش اسباب‌بازی‌ها و محصولات مصرفی، قدرت می‌یابد، در حالی که تجارت لباس‌های Disguise شاهد افزایش 64 درصدی در سه‌ماهه بود. برمن می‌گوید که بخش عمده‌ای از رشد از آمریکای لاتین حاصل می‌شود، احساسی که در بسیاری از صنعت منعکس شده است.

با نگاهی به آینده، JAKKS انتظار دارد شاهد افزایش فروش در نیمه‌ی آخر سال باشد که به دلیل شتاب مداوم محصولات الهام گرفته از بازی، Disguise و ویژگی‌های سرگرمی آتی، از جمله دیزنی است. پری دریایی کوچک و آرزو کردن.

بخوان:  Douglas Introduces My First Purse Plush

منبع: http://toybook.com/jakks-pacific-beats-q1-2023-earnings/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3795

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا