JAKKS Pacific مجموعه Sonic Prime Toy را تابستان امسال عرضه می کند • کتاب اسباب بازی

باید سریع بروم … به درون Shatterverse!

JAKKS Pacific با همکاری SEGA آمریکا یک برنامه افزودنی جدید برای خط طولانی مدت خود از اسباب‌بازی‌ها و کلکسیون‌های Sonic the Hedgehog با طیف وسیعی از محصولات الهام گرفته از سونیک پرایم.

زمان اولین نمایش نتفلیکس در 13 جولای است سونیک پرایمدر فصل دوم، خط جدید با موج اولیه اکشن فیگورهای مفصلی 5 اینچی، مولتی پک فیگورهای 2.5 اینچی، ست پلی ست کشتی سفر فرشته، و مخملی 13 اینچی Sonic Prime راه اندازی خواهد شد.

کتاب اسباب بازی اولین نگاه انحصاری شما به آنچه که خرده‌فروشان و طرفداران می‌توانند در تابستان امسال سری Sonic Prime JAKKS Pacific به فروشگاه‌ها ببینند، دارد. جزئیات زیر را بررسی کن.

Sonic Prime 5 اینچی شکل های مفصلی موج 1

موج 1 از Sonic Prime 5-inch Articulated Figures دارای شخصیت‌هایی از آن است سونیک پرایم با بیش از 12 نقطه بیان. مجموعه شامل سونیک، آقای دکتر اگمن، تیلز ناین و تورن رز است. MSRP: 14.99 دلار.


مولتی پک فیگورهای 2.5 اینچی Sonic Prime — Wave 1

این مجموعه هدیه‌ای شامل شخصیت‌هایی است که دارای چندین نقطه برای ژست گرفتن و خودنمایی هستند. این بسته چندگانه با تم New Yoke City شامل سه فیگور و لوازم جانبی است: Sonic، Tails Nine، Rusty Rose، و Prism Shard با پایه نمایشگر! آنها با سایر فیگورهای Sonic Prime و مجموعه بازی کشتی سفر فرشته (هر کدام جداگانه فروخته می شوند) سازگار هستند. MSRP: 19.99 دلار

بخوان:  Hasbro's Dismal Earnings Report For Q4/2023, Mattel The New #1

Sonic Prime Angel’s Voyage Ship Playset

این مجموعه بازی شامل یک کشتی دزدان دریایی و یک فیگور Knuckles the Dread در مقیاس 2.5 اینچی است. بچه‌ها می‌توانند داستان‌هایی از نمایش را با کشتی، که دارای سه توپ پرتاب، یک در تله مخفی، و چرخ‌های غلتان است، پخش کنند. کشتی دزدان دریایی شامل فضای ذخیره سازی برای فیگورهای اضافی Sonic Prime است. MSRP: 39.99 دلار.


Sonic Prime 13 اینچی Poseable Plus

این Sonic the Hedgehog 13 اینچی از پارچه ها و مواد بسیار نرم ساخته شده است. این مخملی دارای جزئیات ممتاز با آثار هنری شخصیت روی دستکش، کفش و چشمانش است. MSRP: 19.99 دلار، انحصاری برای Target در ایالات متحده و در دسترس در سایر خرده فروشان بین المللی.


Sonic Prime که توسط WildBrain و SEGA تولید شده است، می بیند که ماجراهای Sonic the Hedgehog زمانی که درگیری با دکتر اگمن منجر به یک رویداد واقعی جهان شکننده می شود، دچار مشکل می شود. سونیک که می خواهد واقعیت اصلی خود را دوباره جمع کند و دوستان قدیمی خود را نجات دهد، در Shatterverse مسابقه می دهد، دنیاهای عجیب و غریب را کشف می کند و دوستان جدیدی را در یک ماجراجویی حماسی یک عمر به خدمت می گیرد!

JAKKS Pacific مجموعه Sonic Prime خود را در ماه جولای در سراسر آمریکای شمالی، آسیا-اقیانوسیه، آمریکای لاتین، اروپا، خاورمیانه و آفریقا عرضه خواهد کرد.

بخوان:  از اینجا شروع می شود! • کتاب اسباب بازی

منبع: http://toybook.com/exclusive-jakks-pacific-set-to-unleash-sonic-prime-toy-collection-this-summer/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا