Jakks Pacific در حال مسابقه دادن است تا اسباب بازی های جدید Sonic Prime را برای طرفداران بیاورد

بسیاری از چند جهان از سونیک پرایم به زمان بازی بیا!

سونیک پرایم مجموعه‌ای است که توسط WildBrain و SEGA تولید شده است و شخصیت‌های مورد علاقه سونیک را در فضایی کاملاً جدید به نمایش می‌گذارد، با چند جهان‌های مختلف که نسخه‌های مختلفی از دوستان مشهور سونیک را معرفی می‌کنند. اکنون، به لطف Jakks Pacific، شخصیت‌های مورد توجه در این مجموعه، خط جدیدی از اسباب‌بازی‌ها را به دست می‌آورند، از جمله فیگورها، مجموعه‌های بازی، و شخصیت‌های مجلل!

اولین نفر سریع ترین رفیق وقت خواب است! Sonic Prime Posable Plus 13 اینچ قد دارد. این به طور انحصاری در Target در ماه جولای با قیمت 19.99 دلار در دسترس خواهد بود. ست پلی ست کشتی سفر فرشته برای هر طرفدار کوچک سونیک که در مرحله دزدان دریایی خود نیز هستند عالی است. مجموعه بازی همراه با یک کشتی دزدان دریایی و یک شکل از Knuckles the Dread است. کشتی دارای توپ های پرتاب، درب تله و چرخ هایی برای حرکت است. پاییز امسال با قیمت 39.99 دلار در دسترس خواهد بود.

Sonic Prime 2.5-Inch Figures Multipack — Wave 1 | منبع: Jakks Pacific

اولین موج از Sonic Prime Multipack از فیگورها حول محور شهر نیو یوک، مکانی پر از فناوری و دیستوپیایی است که توسط آقای دکتر اگمن و بقیه اعضای شورای آشوب اداره می شود. این بسته شامل Rusty Rose، Tails Nine، Sonic و Prism Shard است. این ارقام همچنین با مجموعه Playset کشتی مسافرتی فرشته سازگار است، بنابراین ساکنان با فناوری پیشرفته شهر نیو یوک می توانند خود را در حال قایقرانی در هفت دریا بیابند. این مولتی پک در ماه جولای با قیمت 19.99 دلار در دسترس خواهد بود.

بخوان:  مجموعه AI SmartCore 4 OWI به 4 وسیله نقلیه هوشمند قدرت می دهد

برای داشتن یک تجربه فیگور کاملاً قابل استفاده، بچه ها می توانند از Sonic Prime Articulated Figures استفاده کنند. این فیگورها بیش از 12 نقطه بیان دارند و موج اول شامل سونیک، مستر دکتر اگمن، تیلز ناین و تورن رز است. بچه‌ها می‌توانند با Tails Nine به تندرو و دیستوپیک تبدیل شوند یا با Thorn Rose دوران وحشی جنگل را تجربه کنند. این ارقام در ماه جولای با قیمت 14.99 دلار در دسترس خواهند بود.

در حالی که بچه ها منتظر انتشار این چیزهای جدید و باورنکردنی Sonic Prime هستند، می توانند قسمت های مورد علاقه خود را دوباره تماشا کنند. سونیک پرایم سریال در نتفلیکس آن‌ها همچنین می‌توانند برای چیزی بیش از ارقام هیجان‌زده شوند، زیرا این سریال یک فصل کاملاً جدید دارد که در 13 جولای پخش می‌شود.

چهره‌های Sonic Prime در جولای امسال به سمت خرده‌فروش‌ها حرکت می‌کنند، و مجموعه کشتی‌های سفر فرشته در اواخر پاییز عرضه می‌شود. طرفداران کوچک هیجان‌زده سونیک می‌توانند چشمان خود را به خرده‌فروش‌های محلی خیره کنند و امیدوار باشند که شخصیت‌های سرگرم‌کننده‌تری در موج‌های بعدی شخصیت‌ها با آنها بازی کنند!

بخوان:  Review: Krrsantan - Retro Collection

منبع: https://thetoyinsider.com/jakks-pacific-sonic-prime-news/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا